Info
02/12/2023 20:30
Cosmo Genk BBC HSE A - Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A
68 - 86
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alken BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Stevoort BBC HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Black Sheep Diepenbeek HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Bree Basket HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Stevoort BBC HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | KBBC Miners Beringen HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Basket Lummen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Cosmo Genk BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Nieuwerkerken HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Hades Kiewit BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BBC Optima Tessenderlo HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Bree Basket HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Orly Hasselt HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Baclo Lommel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Basket Lummen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Peer BBC vzw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Hades Kiewit BBC HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | BasKet Tongeren HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Bree Basket HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | BBC Croonen Lommel HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | KBBC Zolder vzw HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | BBC Optima Tessenderlo HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | B.C. Gems Diepenbeek HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | BasKet Tongeren HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | BBC As HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | KBBC Miners Beringen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Hasselt BT HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | BC Maasmechelen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | Basket Zonhoven HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Overige wedstrijden in deze reeks
02/12
18:15
Stevoort BBC HSE C - Bree Basket HSE A
Beker van Limburg Heren 1/16 Finale Provinciaal (Basketbal Vlaanderen)
69 - 87
02/12
20:00
Nieuwerkerken HSE A - B.C. Gems Diepenbeek HSE A
Beker van Limburg Heren 1/16 Finale Provinciaal (Basketbal Vlaanderen)
86 - 72
02/12
20:00
Bree Basket HSE C - KBBC Miners Beringen HSE B
Beker van Limburg Heren 1/16 Finale Provinciaal (Basketbal Vlaanderen)
76 - 53
02/12
20:30
Basket Lummen HSE A - Basket Zonhoven HSE A
Beker van Limburg Heren 1/16 Finale Provinciaal (Basketbal Vlaanderen)
88 - 60
02/12
20:45
Stevoort BBC HSE D - Hades Kiewit BBC HSE C
Beker van Limburg Heren 1/16 Finale Provinciaal (Basketbal Vlaanderen)
76 - 68
02/12
20:45
Hades Kiewit BBC HSE B - BasKet Tongeren HSE D
Beker van Limburg Heren 1/16 Finale Provinciaal (Basketbal Vlaanderen)
84 - 42
03/12
14:30
KBBC Miners Beringen HSE C - BBC Croonen Lommel HSE C
Beker van Limburg Heren 1/16 Finale Provinciaal (Basketbal Vlaanderen)
44 - 106
03/12
15:30
Orly Hasselt HSE A - Hasselt BT HSE B
Beker van Limburg Heren 1/16 Finale Provinciaal (Basketbal Vlaanderen)
58 - 92
03/12
17:00
Black Sheep Diepenbeek HSE A - BasKet Tongeren HSE C
Beker van Limburg Heren 1/16 Finale Provinciaal (Basketbal Vlaanderen)
63 - 57