Rangschikking : Beker van Limburg Dames Prov 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Lummen DSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Koninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Basket Houthalen DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Femina Habac Sint-Truiden DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Hasselt BT DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | B.C. Gems Diepenbeek DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Hades Kiewit BBC DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Croonen Lommel DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BC Maasmechelen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Stevoort BBC DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BasKet Tongeren DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Peer BBC vzw DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Basket Lummen DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Basket Zonhoven DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Basket Houthalen DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Femina Habac Sint-Truiden DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ploegen in reeks
Wedstrijden
06/01
17:30
BBC Croonen Lommel DSE B - Femina Habac Sint-Truiden DSE A
Beker van Limburg Dames Prov 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
34 - 79
06/01
18:00
B.C. Gems Diepenbeek DSE A - Basket Zonhoven DSE B
Beker van Limburg Dames Prov 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
69 - 45
06/01
18:30
Koninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE A - Stevoort BBC DSE B
Beker van Limburg Dames Prov 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
72 - 36
06/01
19:30
Hasselt BT DSE B - Basket Lummen DSE C
Beker van Limburg Dames Prov 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
62 - 49
06/01
20:45
Hades Kiewit BBC DSE A (FORFAIT) - Basket Houthalen DSE B
Beker van Limburg Dames Prov 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
0 - 20
07/01
20:00
Basket Houthalen DSE C - BasKet Tongeren DSE A
Beker van Limburg Dames Prov 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
64 - 60
Ploegen in reeks