Rangschikking : Beker van Oost-Vlaanderen Heren 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Panters Baasrode HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Elektrooghe Gembas Knesselare HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | e5 Sgolba Aalter HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Gent-Oost Eagles HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Falco Gent HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Panters Baasrode HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Garage Wille Hansbeke HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Tigers Evergem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Gent-Oost Eagles HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BC Black Boys Erpe-Mere HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | LDP Donza HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | e5 Sgolba Aalter HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | KBBC Bavi Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Amon Jeugd Gentson HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ploegen in reeks
Wedstrijden
21/12
21:00
Panters Baasrode HSE A - KBBC Bavi Gent HSE A
Beker van Oost-Vlaanderen Heren 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
69 - 67
05/01
20:15
Gent-Oost Eagles HSE B - LDP Donza HSE B
Beker van Oost-Vlaanderen Heren 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
70 - 73
06/01
17:45
BBC Falco Gent HSE B - e5 Sgolba Aalter HSE B
Beker van Oost-Vlaanderen Heren 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
58 - 66
06/01
20:00
e5 Sgolba Aalter HSE A - BBC Helios SanoRice Zottegem HSE A
Beker van Oost-Vlaanderen Heren 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
77 - 70
06/01
20:30
Panters Baasrode HSE B - Tigers Evergem HSE A
Beker van Oost-Vlaanderen Heren 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
65 - 80
07/01
17:00
Elektrooghe Gembas Knesselare HSE A - Gent-Oost Eagles HSE A
Beker van Oost-Vlaanderen Heren 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
66 - 70
07/01
17:00
Garage Wille Hansbeke HSE A - Amon Jeugd Gentson HSE A (FORFAIT)
Beker van Oost-Vlaanderen Heren 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
20 - 0
11/01
21:00
Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE A - BC Black Boys Erpe-Mere HSE A
Beker van Oost-Vlaanderen Heren 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
80 - 70
Ploegen in reeks