Rangschikking : Beker van Antwerpen U16 Jongens 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Geranimo Bornem Basket J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Elite Academy Antwerp J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BC Cobras Schoten-Brasschaat J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | KBBC Okido Arendonk J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | KBBC T&T Turnhout J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Guco Lier J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Olicsa Antwerpen J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Nieuw Brabo Antwerpen J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Koninklijke Herentalse BBC J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Willibies Antwerpen J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Mercurius BBC Berchem J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Antwerp Giants J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Duffel K.B.B.C. J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Kangoeroes Basket Mechelen J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Basket Malle J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ploegen in reeks
Wedstrijden
27/01
00:00
Geranimo Bornem Basket J16 A - winnaar BANJ16VR 02
Beker van Antwerpen U16 Jongens 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
27/01
00:00
Elite Academy Antwerp J16 B - winnaar BANJ16VR 01
Beker van Antwerpen U16 Jongens 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
27/01
11:15
Geranimo Bornem Basket J16 A - Koninklijke Herentalse BBC J16 A
Beker van Antwerpen U16 Jongens 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
76 - 40
27/01
12:00
Elite Academy Antwerp J16 B - Willibies Antwerpen J16 A
Beker van Antwerpen U16 Jongens 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
92 - 49
27/01
14:00
KBBC T&T Turnhout J16 A - Duffel K.B.B.C. J16 A
Beker van Antwerpen U16 Jongens 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
85 - 47
28/01
11:00
Guco Lier J16 B - BBC Makeba Mariaburg Brasschaat J16 A
Beker van Antwerpen U16 Jongens 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
74 - 77
28/01
13:00
Olicsa Antwerpen J16 B - Kangoeroes Basket Mechelen J16 B
Beker van Antwerpen U16 Jongens 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
50 - 80
28/01
15:00
Nieuw Brabo Antwerpen J16 A - Basket Malle J16 A
Beker van Antwerpen U16 Jongens 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
91 - 37
28/01
15:00
BC Cobras Schoten-Brasschaat J16 A - Mercurius BBC Berchem J16 A
Beker van Antwerpen U16 Jongens 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
65 - 66
Ploegen in reeks