Rangschikking : U10 Niveau 3 R2 C (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antwerp Giants G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Red Vic Wilrijk G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Onderons Grembergen G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Guco Lier G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Rucon Gembo Borgerhout G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Remant Basics Melsele-Beveren G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Koninklijke Sint-Niklase Condors G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Zuiderkempen Diamonds G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wedstrijden
10/03
09:00
Rucon Gembo Borgerhout G10 A - Onderons Grembergen G10 A
U10 Niveau 3 R2 C (Basketbal Vlaanderen)
1 - 1
16/03
12:00
Red Vic Wilrijk G10 A - Guco Lier G10 A
U10 Niveau 3 R2 C (Basketbal Vlaanderen)
1 - 1
16/03
13:00
Zuiderkempen Diamonds G10 A - Rucon Gembo Borgerhout G10 A
U10 Niveau 3 R2 C (Basketbal Vlaanderen)
1 - 1
24/03
09:00
Rucon Gembo Borgerhout G10 A - Antwerp Giants G10 A
U10 Niveau 3 R2 C (Basketbal Vlaanderen)
1 - 1
13/04
09:00
Guco Lier G10 A - Rucon Gembo Borgerhout G10 A
U10 Niveau 3 R2 C (Basketbal Vlaanderen)
1 - 1
13/04
10:45
Red Vic Wilrijk G10 A - Koninklijke Sint-Niklase Condors G10 A
U10 Niveau 3 R2 C (Basketbal Vlaanderen)
1 - 1
21/04
09:00
Rucon Gembo Borgerhout G10 A - Red Vic Wilrijk G10 A
U10 Niveau 3 R2 C (Basketbal Vlaanderen)
1 - 1
28/04
15:00
Onderons Grembergen G10 A - Rucon Gembo Borgerhout G10 A
U10 Niveau 3 R2 C (Basketbal Vlaanderen)
1 - 1
04/05
14:00
Red Vic Wilrijk G10 A - Antwerp Giants G10 A
U10 Niveau 3 R2 C (Basketbal Vlaanderen)
05/05
10:00
Red Vic Wilrijk G10 A - Remant Basics Melsele-Beveren G10 A
U10 Niveau 3 R2 C (Basketbal Vlaanderen)
1 - 1
12/05
12:00
Rucon Gembo Borgerhout G10 A - Koninklijke Sint-Niklase Condors G10 A
U10 Niveau 3 R2 C (Basketbal Vlaanderen)
1 - 1
12/05
17:00
Onderons Grembergen G10 A - Red Vic Wilrijk G10 A
U10 Niveau 3 R2 C (Basketbal Vlaanderen)
1 - 1