Rangschikking : U10 Niveau 4 R2 C3 (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC United Ninove G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | KBBC Sparta Laarne G10 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Erembodegem G10 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Houtem G10 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Falco Gent G10 D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Silaba Zelzate G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Lokeren G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wedstrijden
05/03
09:00
BBC United Ninove G10 B - Silaba Zelzate G10 A
U10 Niveau 4 R2 C3 (Basketbal Vlaanderen)
06/03
13:45
BBC Erembodegem G10 C - Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen G10 B
U10 Niveau 4 R2 C3 (Basketbal Vlaanderen)
1 - 1
20/03
10:00
Silaba Zelzate G10 A - BBC United Ninove G10 B
U10 Niveau 4 R2 C3 (Basketbal Vlaanderen)
1 - 1
26/03
09:00
Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen G10 B - BBC United Ninove G10 B
U10 Niveau 4 R2 C3 (Basketbal Vlaanderen)
1 - 1
26/03
16:00
KBBC Sparta Laarne G10 C - BBC Erembodegem G10 C
U10 Niveau 4 R2 C3 (Basketbal Vlaanderen)
1 - 1
02/04
09:00
BBC Erembodegem G10 C - BBC Lokeren G10 B
U10 Niveau 4 R2 C3 (Basketbal Vlaanderen)
1 - 1
02/04
10:00
BBC Houtem G10 C - BBC United Ninove G10 B
U10 Niveau 4 R2 C3 (Basketbal Vlaanderen)
1 - 1 BFOR
23/04
14:30
BBC Lokeren G10 B - BBC United Ninove G10 B
U10 Niveau 4 R2 C3 (Basketbal Vlaanderen)
1 - 1 BFOR
24/04
12:45
BBC Erembodegem G10 C - BBC Houtem G10 C
U10 Niveau 4 R2 C3 (Basketbal Vlaanderen)
1 - 1
30/04
11:00
BBC United Ninove G10 B - BBC Erembodegem G10 C
U10 Niveau 4 R2 C3 (Basketbal Vlaanderen)
1 - 1
08/05
12:00
KBBC Sparta Laarne G10 C - BBC United Ninove G10 B
U10 Niveau 4 R2 C3 (Basketbal Vlaanderen)
1 - 1 BFOR
08/05
13:45
BBC Erembodegem G10 C - Silaba Zelzate G10 A
U10 Niveau 4 R2 C3 (Basketbal Vlaanderen)
1 - 1 BFOR