Rangschikking
- Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Top Division Men 1 (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van België Heren - Poule G (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van België Heren - Ronde 2 (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen Heren 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Helios Kwadro Zottegem OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Basket Sijsele OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Kortrijk Spurs OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Phantoms Basket Boom OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van België Heren - Poule I (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket SKT Ieper HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Gembo Borgerhout HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Wildcats Gavere DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Wytewa Roeselare J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G14 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Avanti Brugge 2015 G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Kortrijk Spurs HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Helios SanoRice Zottegem J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Basket SKT Ieper HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Falco Gent HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Mibac Middelkerke DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LDP Donza HSE A | 2 | 2 | 0 | 0 | 173 | 142 | 31 | 6 |
2 | Basket SKT Ieper HSE A | 2 | 2 | 0 | 0 | 156 | 150 | 6 | 6 |
3 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE A | 2 | 1 | 1 | 0 | 155 | 144 | 11 | 4 |
4 | BBC Croonen Lommel HSE A | 2 | 1 | 1 | 0 | 155 | 151 | 4 | 4 |
5 | Oxaco BBC Boechout HSE A | 2 | 1 | 1 | 0 | 174 | 171 | 3 | 4 |
6 | Gembo Borgerhout HSE A | 1 | 1 | 0 | 0 | 97 | 81 | 16 | 3 |
7 | Kortrijk Spurs HSE A | 1 | 1 | 0 | 0 | 93 | 83 | 10 | 3 |
8 | Spirou Basket HSE B | 1 | 1 | 0 | 0 | 80 | 78 | 2 | 3 |
9 | Wanty Gent Hawks HSE A | 2 | 0 | 2 | 0 | 156 | 160 | -4 | 2 |
10 | BC Guco Lier Vzw HSE A | 2 | 0 | 2 | 0 | 149 | 176 | -27 | 2 |
11 | Horticult Kontich Wolves HSE A | 2 | 0 | 2 | 0 | 161 | 194 | -33 | 2 |
12 | Hubo Limburg United HSE B | 1 | 0 | 1 | 0 | 72 | 91 | -19 | 1 |
13 | Koninklijk Basket Team ION Waregem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Royal IV Brussel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kortrijk Spurs HSE A | 4 | 3 | 1 | 0 | 311 | 269 | 42 | 10 |
2 | BasKet Tongeren HSE A | 4 | 2 | 2 | 0 | 314 | 321 | -7 | 8 |
3 | Koninklijke BBC Oostkamp HSE A | 4 | 1 | 3 | 0 | 287 | 322 | -35 | 6 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Koninklijk Basket Team ION Waregem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Wanty Gent Hawks HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Croonen Lommel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Kortrijk Spurs HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Oxaco BBC Boechout HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Basket SKT Ieper HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Gembo Borgerhout HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Mailleux Comblain Bis HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Royal IV Brussel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Spirou Basket HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kortrijk Spurs HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Hasselt BT HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Clem Scherpenheuvel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Okapi Aalst HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Stella Artois Leuven Bears HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BasKet Tongeren HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Kortrijk Spurs HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Hasselt BT HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Basket SKT Ieper HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Phantoms Basket Boom HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Oxaco BBC Boechout HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BC Guco Lier Vzw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Koninklijke BBC Oostkamp HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Oxaco BBC Boechout HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Hubo Limburg United HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Antwerp Giants HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | BBC Geel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Gembo Borgerhout HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Basket Sijsele HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Koninklijk Basket Team ION Waregem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Horticult Kontich Wolves HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Wanty Gent Hawks HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | BBC Croonen Lommel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | GSG Aarschot HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | LDP Donza HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Okapi Aalst HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BC Asse-Ternat HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Helios SanoRice Zottegem J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | KBBC Sparta Laarne J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Amon Jeugd Gentson J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Gent-Oost Eagles J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BBC Helios SanoRice Zottegem J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Houtem J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BBC Helios SanoRice Zottegem J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Helios SanoRice Zottegem G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | LDP Donza G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | LDP Donza J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Kortrijk Spurs HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Basket Willebroek J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Oxaco BBC Boechout J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Sijsele HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Basket SKT Ieper HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Kortrijk Spurs HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Sijsele HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Amon Jeugd Gentson HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Sgolba Aalter HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Basket Sijsele G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Koninklijke BBC Oostkamp G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Basket Sijsele J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Koninklijke BBC Oostkamp J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Basket SKT Ieper J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Basket Sijsele J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kortrijk Spurs HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket SKT Ieper HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Kortrijk Spurs DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Gent-Oost Eagles DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Kortrijk Spurs HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Zulte ID-recruitment HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Kortrijk Spurs DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Phantoms Basket Boom DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Kortrijk Spurs M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | LDP Donza M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Kortrijk Spurs M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | LDP Donza M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Kortrijk Spurs M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | LDP Donza M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Kortrijk Spurs J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | LDP Donza J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Kortrijk Spurs J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | LDP Donza J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Blue Rocks Ronse-Kluisbergen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Kortrijk Spurs HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | LDP Donza HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Kortrijk Spurs M19 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | BJM-Gembas Knesselare M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Kortrijk Spurs G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Waasland Education Basketball Academy G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | Kortrijk Spurs J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Basket Midwest Izegem J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | Kortrijk Spurs G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Basket Midwest Izegem G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Kortrijk Spurs DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | Ottignies | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | Kain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | Spirou Charleroi M16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | Trith (1° nationale Frankrijk) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | Avanti Brugge 2015 J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | BC Asse-Ternat J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | Kain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
39 | Brunehaut | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
40 | Stella Artois Leuven Bears J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
41 | Kortrijk Spurs G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
42 | Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
43 | Kortrijk Spurs M12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
44 | Koninklijk Basket Team ION Waregem M12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
45 | Namen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
46 | KBBC Sparta Laarne DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Phantoms Basket Boom HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BC Guco Lier Vzw HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Phantoms Basket Boom J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Fresh Air Jette | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Phantoms Basket Boom M16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Dames Basket Ganshoren | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Phantoms Basket Boom HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Kortrijk Spurs HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Phantoms Basket Boom J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Phantoms Basket Boom DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | LDP Donza DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Phantoms Basket Boom DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Phantoms Basket Boom M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Koninklijk Basket Team ION Waregem M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Harlem (Nederland) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | CFB Fleurus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Phantoms Basket Boom HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Oxaco BBC Boechout HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Phantoms Basket Boom HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Basket Malle HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | KBBC T&T Turnhout HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Phantoms Basket Boom M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Koninklijk Basket Team ION Waregem M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Phantoms Basket Boom M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | Koninklijk Basket Team ION Waregem M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Phantoms Basket Boom J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | Aartselaar BBC J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | BC Asse-Ternat M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Den Helder (Nederland) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | Katwijk aan Zee (Nederland) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | Kangoeroes Basket Mechelen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | Phantoms Basket Boom G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | Olicsa Antwerpen G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | Fresh Air U18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | Haarlem Basketbal Dames (Nederland) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | Basket Liege | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
39 | BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
40 | Antwerp Giants M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
41 | GSG Aarschot J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
42 | Kortrijk Spurs DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
43 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
44 | Mercurius BBC Berchem J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
45 | Basket Lummen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kortrijk Spurs HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Bavi Vilvoorde HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | GSG Aarschot HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |