Wedstrijden
17/04
00:00
Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit J18 A - KBBC Zolder vzw J18 A
U18 Niveau 1 R2 A (Basketbal Vlaanderen)
24/04
00:00
BC Oostende J18 A - Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit J18 A
U18 Niveau 1 R2 A (Basketbal Vlaanderen)
01/05
00:00
Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit J18 A - Oxaco BBC Boechout J18 A
U18 Niveau 1 R2 A (Basketbal Vlaanderen)
Rangschikking
- Avanti Brugge 2015 OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- U18 Niveau 1 C (Basketbal Vlaanderen)
- U18 Niveau 1 R2 A (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Avanti Brugge 2015 J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Rozenbeka Oostrozebeke J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | LDP Donza J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Avanti Brugge 2015 HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Racing Brugge HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Avanti Brugge 2015 J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Gent-Oost Eagles J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Avanti Brugge 2015 J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | KYD Kortenberg Young Devils J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Wytewa Roeselare J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Koninklijk Basket Team ION Waregem J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Avanti Brugge 2015 HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Koninklijke BBC Oostkamp HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bavi Vilvoorde J18 A | 3 | 3 | 0 | 0 | 288 | 187 | 101 | 9 |
2 | Gembo Borgerhout J18 A | 2 | 1 | 1 | 0 | 148 | 150 | -2 | 4 |
3 | Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit J18 A | 2 | 1 | 1 | 0 | 171 | 167 | 4 | 4 |
4 | Elite Academy Antwerp J18 A | 2 | 1 | 1 | 0 | 189 | 124 | 65 | 4 |
5 | Hubo Limburg United J18 A | 2 | 1 | 1 | 0 | 185 | 115 | 70 | 4 |
6 | Basket Midwest Izegem J18 A | 3 | 0 | 3 | 0 | 128 | 366 | -238 | 3 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KBBC Zolder vzw J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BC Oostende J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Bavi Vilvoorde J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Antwerp Giants J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Oxaco BBC Boechout J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BC Guco Lier Vzw J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Phantoms Basket Boom J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |