Wedstrijden
12/09
20:30
BJM-Gembas Knesselare HSE A - Racing Brugge HSE B
BJM-Gembas Knesselare OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
72 - 65
14/11
00:00
Racing Brugge HSE B - Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE B
1e Prov. Heren West-Vlaanderen (Basketbal Vlaanderen)
07/03
00:00
Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE B - Racing Brugge HSE B
1e Prov. Heren West-Vlaanderen (Basketbal Vlaanderen)
Rangschikking
- 1e Prov. Heren West-Vlaanderen (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van West-Vlaanderen Heren 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Koninklijke BBC Oostkamp OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Sgolba Aalter OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BJM-Gembas Knesselare OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Racing Brugge OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Avanti Brugge 2015 OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE B | 2 | 2 | 0 | 0 | 169 | 113 | 56 | 6 |
2 | KBBC Wikings Kortrijk HSE A | 2 | 2 | 0 | 0 | 153 | 122 | 31 | 6 |
3 | Wytewa Roeselare HSE A | 2 | 2 | 0 | 0 | 125 | 117 | 8 | 6 |
4 | Basket Sijsele HSE B | 2 | 1 | 1 | 0 | 129 | 132 | -3 | 4 |
5 | Kortrijk Spurs HSE C | 2 | 1 | 1 | 0 | 132 | 122 | 10 | 4 |
6 | Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk HSE A | 2 | 1 | 1 | 0 | 141 | 146 | -5 | 4 |
7 | BC Vagant Kortrijk HSE A | 2 | 1 | 1 | 0 | 144 | 141 | 3 | 4 |
8 | Racing Brugge HSE B | 2 | 1 | 1 | 0 | 145 | 144 | 1 | 4 |
9 | Mibac Middelkerke HSE A | 2 | 1 | 1 | 0 | 143 | 168 | -25 | 4 |
10 | Basketclub Red Sharks Koekelare HSE A | 1 | 1 | 0 | 0 | 67 | 57 | 10 | 3 |
11 | Basket SKT Ieper HSE C | 2 | 0 | 2 | 0 | 135 | 159 | -24 | 2 |
12 | Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele HSE A | 2 | 0 | 2 | 0 | 135 | 160 | -25 | 2 |
13 | Basket Poperinge HSE A | 2 | 0 | 2 | 0 | 106 | 140 | -34 | 2 |
14 | Basket Midwest Izegem HSE A | 1 | 0 | 1 | 0 | 69 | 72 | -3 | 1 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vk Iebac Ieper HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Racing Brugge HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Groep Linden Oudenburg HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Avanti Brugge 2015 HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Koninklijke BBC Oostkamp HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BBC Wervik HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Rapid Langemark HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BBC De West-Hoek Zwevezele HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Basket Midwest All-in Garden Tielt HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Basket SKT Ieper HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Wytewa Roeselare HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Kortrijk Spurs HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Koninklijke Basket Avelgem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Basket Sijsele HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BC Vagant Kortrijk HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Basketclub Red Sharks Koekelare HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | KBBC Wikings Kortrijk HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Basket Midwest Izegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Basket Poperinge HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Mibac Middelkerke HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Wytewa Roeselare HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Kortrijk Spurs HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koninklijke BBC Oostkamp HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Geranimo Bornem Basket HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Racing Brugge HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Koninklijke BBC Oostkamp HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Racing Brugge HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Koninklijke BBC Oostkamp J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BBC Falco Gent J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Koninklijke BBC Oostkamp J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BBC Helios SanoRice Zottegem J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Koninklijke BBC Oostkamp J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | A.C.J. Basket Brugge J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Basket Sijsele J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Koninklijke BBC Oostkamp G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Basket Sijsele G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Koninklijke BBC Oostkamp HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | BBC Groep Linden Oudenburg HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Koninklijke BBC Oostkamp J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | BBC Erembodegem J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Bobcat Wielsbeke HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sgolba Aalter HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Racing Brugge HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Sgolba Aalter HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Gent-Oost Eagles HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Sijsele HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Sgolba Aalter DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Sgolba Aalter G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Sgolba Aalter G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Sgolba Aalter J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Sgolba Aalter J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Falco Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BBC Houtem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Houtem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Amon Jeugd Gentson HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BJM-Gembas Knesselare G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | BJM-Gembas Knesselare G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Sgolba Aalter G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | BJM-Gembas Knesselare G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Sgolba Aalter G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | BJM-Gembas Knesselare G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BJM-Gembas Knesselare DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Avanti Dames Brugge DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BJM-Gembas Knesselare HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Midwest Izegem HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BJM-Gembas Knesselare HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Basket Midwest Izegem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BJM-Gembas Knesselare HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Basket Midwest Izegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Wytewa Roeselare HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Racing Brugge HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Basket Sijsele HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BJM-Gembas Knesselare G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Wytewa Roeselare G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BJM-Gembas Knesselare G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Avanti Brugge 2015 G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Basket Sijsele G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | BJM-Gembas Knesselare M12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Avanti Dames Brugge M12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | BJM-Gembas Knesselare J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Basket Meetjesland J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | B.C. Blue Stars Brugge G12 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Horticult Kontich Wolves HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | BC Black Boys Erpe-Mere J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | BJM-Gembas Knesselare M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | BBC Houtem M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | BJM-Gembas Knesselare M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Rebound Ottiegnies M19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | BC Black Boys Erpe-Mere HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | BJM-Gembas Knesselare M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Amon Jeugd Gentson M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | Amon Jeugd Gentson M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | DBC Osiris Okapi Aalst M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | BJM-Gembas Knesselare G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | LDP Donza M12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | BJM-Gembas Knesselare G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | LDP Donza G08 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | BJM-Gembas Knesselare G10 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
39 | Bbv Oedelem G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
40 | Bbv Oedelem G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
41 | Gent-Oost Eagles HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
42 | BBC Falco Gent HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
43 | Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
44 | Winnaar 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
45 | Winnaar 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
46 | Verliezer 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
47 | Verliezer 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
48 | BBC Houtem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
49 | Avanti Dames Brugge DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
50 | BJM-Gembas Knesselare G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
51 | LDP Donza G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
52 | Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
53 | LDP Donza G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
54 | BC Vagant Kortrijk HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
55 | Basket Desselgem M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
56 | B.C. Blue Stars Brugge G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
57 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
58 | BJM-Gembas Knesselare M14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
59 | BJM-Gembas M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
60 | BJM-Gembas Knesselare G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
61 | Basket Midwest Izegem G08 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
62 | Basket Midwest Izegem G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
63 | Basket Midwest Izegem G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
64 | Basket Midwest Izegem G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
65 | Basket Midwest Izegem G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
66 | Avanti Brugge 2015 G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
67 | Avanti Brugge 2015 G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Brugge HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket Sijsele HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Racing Brugge HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | KBBC Bavi Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Racing Brugge J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Racing Brugge HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Racing Brugge J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | "Au Pingouin" Basket Blankenberge J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | LDP Donza HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC De West-Hoek Zwevezele HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Gent-Oost Eagles J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Wytewa Roeselare J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Falco Gent HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Koninklijke BBC Oostkamp J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Avanti Brugge 2015 J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Rozenbeka Oostrozebeke J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | LDP Donza J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Avanti Brugge 2015 HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Racing Brugge HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Avanti Brugge 2015 J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Gent-Oost Eagles J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Avanti Brugge 2015 J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | KYD Kortenberg Young Devils J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Wytewa Roeselare J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Koninklijk Basket Team ION Waregem J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Avanti Brugge 2015 HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Koninklijke BBC Oostkamp HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |