Wedstrijden
23/01
00:00
Basket Midwest All-in Garden Tielt HSE A - Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE C
3e Prov. Heren West-Vlaanderen B (Basketbal Vlaanderen)
06/02
00:00
Basket Midwest All-in Garden Tielt HSE A - KB Oostende Bredene HSE A
3e Prov. Heren West-Vlaanderen B (Basketbal Vlaanderen)
23/05
00:00
Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE C - Basket Midwest All-in Garden Tielt HSE A
3e Prov. Heren West-Vlaanderen B (Basketbal Vlaanderen)
Rangschikking
- 3e Prov. Heren West-Vlaanderen B (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van West-Vlaanderen Heren 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van West-Vlaanderen Heren Poule C (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Desselgem OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Basket Tielt OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bobcat Wielsbeke HSE A | 3 | 2 | 1 | 0 | 219 | 206 | 13 | 7 |
2 | Basket Midwest All-in Garden Tielt HSE A | 2 | 2 | 0 | 0 | 162 | 102 | 60 | 6 |
3 | Mibac Middelkerke HSE B | 2 | 2 | 0 | 0 | 118 | 107 | 11 | 6 |
4 | Basket Desselgem HSE B | 3 | 1 | 2 | 0 | 190 | 206 | -16 | 5 |
5 | Kon BBC De Panne vzw HSE A | 2 | 1 | 1 | 0 | 124 | 140 | -16 | 4 |
6 | BBC Koksijde HSE B | 2 | 1 | 1 | 0 | 167 | 155 | 12 | 4 |
7 | Basket SKT Ieper HSE D | 2 | 1 | 1 | 0 | 125 | 114 | 11 | 4 |
8 | Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE C | 2 | 1 | 1 | 0 | 117 | 119 | -2 | 4 |
9 | Koninklijk Basket Team ION Waregem HSE C | 2 | 1 | 1 | 0 | 140 | 135 | 5 | 4 |
10 | BC Knokke-Heist HSE B | 2 | 1 | 1 | 0 | 117 | 119 | -2 | 4 |
11 | BBC Groep Linden Oudenburg HSE A | 2 | 1 | 1 | 0 | 135 | 151 | -16 | 4 |
12 | KB Oostende Bredene HSE A | 2 | 0 | 2 | 0 | 105 | 153 | -48 | 2 |
13 | Vk Iebac Ieper HSE B | 1 | 0 | 1 | 0 | 61 | 63 | -2 | 1 |
14 | Kortrijk Spurs HSE F | 1 | 0 | 1 | 0 | 63 | 73 | -10 | 1 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vk Iebac Ieper HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Racing Brugge HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Groep Linden Oudenburg HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Avanti Brugge 2015 HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Koninklijke BBC Oostkamp HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BBC Wervik HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Rapid Langemark HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BBC De West-Hoek Zwevezele HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Basket Midwest All-in Garden Tielt HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Basket SKT Ieper HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Wytewa Roeselare HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Kortrijk Spurs HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Koninklijke Basket Avelgem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Basket Sijsele HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BC Vagant Kortrijk HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Basketclub Red Sharks Koekelare HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | KBBC Wikings Kortrijk HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Basket Midwest Izegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Basket Poperinge HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Mibac Middelkerke HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Wytewa Roeselare HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Kortrijk Spurs HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Midwest All-in Garden Tielt HSE A | 4 | 4 | 0 | 0 | 297 | 246 | 51 | 12 |
2 | BBC P Heuvelland HSE A | 4 | 3 | 1 | 0 | 320 | 242 | 78 | 10 |
3 | BC Knokke-Heist HSE A | 4 | 2 | 2 | 0 | 318 | 243 | 75 | 8 |
4 | Rozenbeka Oostrozebeke HSE A | 4 | 1 | 3 | 0 | 226 | 324 | -98 | 6 |
5 | Bbv Oedelem HSE B | 4 | 0 | 4 | 0 | 196 | 302 | -106 | 4 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Desselgem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Lions Torhout DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Basket Desselgem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Koninklijk Basket Team ION Waregem HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Desselgem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket Midwest All-in Garden Tielt HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Bobcat Wielsbeke HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | KBBC Sparta Laarne HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Basket Desselgem J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | KBBC Sparta Laarne J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Aartselaar BBC J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Basket Desselgem J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Sgolba Aalter J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Basket Desselgem M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BJM-Gembas Knesselare M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | BBC Helios SanoRice Zottegem J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Basket Desselgem HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Basket Desselgem J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Kortrijk Spurs J21 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Midwest All-in Garden Tielt HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket Desselgem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Amon Jeugd Gentson HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Basket Midwest All-in Garden Tielt J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Desselgem J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |