Wedstrijden
20/02
00:00
Basket SKT Ieper G14 B - Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G14 A
U14 Niveau 2 R2 A (Basketbal Vlaanderen)
13/03
00:00
Basket SKT Ieper G14 B - KB Oostende Bredene G14 A
U14 Niveau 2 R2 A (Basketbal Vlaanderen)
20/03
00:00
Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G14 A - Basket SKT Ieper G14 B
U14 Niveau 2 R2 A (Basketbal Vlaanderen)
Rangschikking
- U14 Niveau 3 B (Basketbal Vlaanderen)
- U14 Niveau 2 R2 A (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van West-Vlaanderen U14 Gemengd Poule D (Basketbal Vlaanderen)
- Melco Ieper OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket SKT Ieper G14 B | 4 | 4 | 0 | 0 | 258 | 162 | 96 | 12 |
2 | Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G14 A | 4 | 2 | 2 | 0 | 199 | 191 | 8 | 8 |
3 | Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele G14 B | 4 | 2 | 2 | 0 | 241 | 200 | 41 | 8 |
4 | Kortrijk Spurs G14 C | 4 | 2 | 2 | 0 | 241 | 201 | 40 | 8 |
5 | Basket Midwest Izegem G14 A | 3 | 1 | 2 | 0 | 115 | 144 | -29 | 5 |
6 | Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk G14 B | 3 | 0 | 3 | 0 | 101 | 257 | -156 | 3 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KB Oostende Bredene G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Kortrijk Spurs G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Basket SKT Ieper G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BC Knokke-Heist G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Avanti Brugge 2015 G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Wytewa Roeselare G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koninklijke Basket Avelgem G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket SKT Ieper G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket SKT Ieper HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Loon Plage Basket | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Koninklijke BBC Oostkamp HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Basket SKT Ieper DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Namur Capitale DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket SKT Ieper HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Rapid Langemark HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Basket SKT Ieper HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Basketclub Red Sharks Koekelare HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Vk Iebac Ieper HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Basket Lummen DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Basket Sijsele HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Basket SKT Ieper G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Olympos Marke G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Basket SKT Ieper G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Rapid Langemark G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |