Rangschikking
- Top Division Men 2B (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van België Heren - Poule I (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen Heren 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Basket Sijsele OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Hyundai Wille Hansbeke OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Racing Brugge OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BC Asse-Ternat OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Melco Ieper OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van België Heren - Poule D (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koninklijke BBC Oostkamp HSE A | 2 | 2 | 0 | 0 | 189 | 147 | 42 | 6 |
2 | Stella Artois Leuven Bears HSE B | 2 | 2 | 0 | 0 | 153 | 127 | 26 | 6 |
3 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde HSE A | 2 | 1 | 1 | 0 | 132 | 151 | -19 | 4 |
4 | Basket Sijsele HSE A | 1 | 1 | 0 | 0 | 71 | 51 | 20 | 3 |
5 | Royal IV brussels HSE B | 1 | 1 | 0 | 0 | 73 | 62 | 11 | 3 |
6 | Royal Nivelles Basketball HSE A | 1 | 1 | 0 | 0 | 81 | 70 | 11 | 3 |
7 | Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE A | 1 | 1 | 0 | 0 | 70 | 64 | 6 | 3 |
8 | Bavi Vilvoorde HSE A | 2 | 0 | 2 | 0 | 154 | 156 | -2 | 2 |
9 | RPC Anderlecht HSE A | 2 | 0 | 2 | 0 | 126 | 143 | -17 | 2 |
10 | GSG Aarschot HSE A | 2 | 0 | 2 | 0 | 134 | 194 | -60 | 2 |
11 | United Basket Woluwé HSE A | 1 | 0 | 1 | 0 | 66 | 73 | -7 | 1 |
12 | BBC Falco Gent HSE A | 1 | 0 | 1 | 0 | 70 | 81 | -11 | 1 |
13 | Belfius BCCA Neufchâteau HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LDP Donza HSE A | 2 | 2 | 0 | 0 | 148 | 109 | 39 | 6 |
2 | VOO Basket Pepinster HSE A | 3 | 1 | 2 | 0 | 218 | 236 | -18 | 5 |
3 | Basket Sijsele HSE A | 3 | 1 | 2 | 0 | 205 | 226 | -21 | 5 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kortrijk Spurs HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Hasselt BT HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Clem Scherpenheuvel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Okapi Aalst HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Stella Artois Leuven Bears HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BasKet Tongeren HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Kortrijk Spurs HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Hasselt BT HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Basket SKT Ieper HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Phantoms Basket Boom HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Oxaco BBC Boechout HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BC Guco Lier Vzw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Koninklijke BBC Oostkamp HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Oxaco BBC Boechout HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Hubo Limburg United HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Antwerp Giants HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | BBC Geel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Gembo Borgerhout HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Basket Sijsele HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Koninklijk Basket Team ION Waregem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Horticult Kontich Wolves HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Wanty Gent Hawks HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | BBC Croonen Lommel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | GSG Aarschot HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | LDP Donza HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Sijsele HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Basket SKT Ieper HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Kortrijk Spurs HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Sijsele HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Amon Jeugd Gentson HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Sgolba Aalter HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Basket Sijsele G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Koninklijke BBC Oostkamp G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Basket Sijsele J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Koninklijke BBC Oostkamp J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Basket SKT Ieper J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Basket Sijsele J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket Sijsele HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Brugge HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket Sijsele HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Racing Brugge HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | KBBC Bavi Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Racing Brugge J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Racing Brugge HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Racing Brugge J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | "Au Pingouin" Basket Blankenberge J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | LDP Donza HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC De West-Hoek Zwevezele HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Gent-Oost Eagles J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Wytewa Roeselare J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Falco Gent HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Koninklijke BBC Oostkamp J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Asse-Ternat HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BC Asse-Ternat HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Basket Sijsele HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Fresh Air Jette J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Ganshoren Dames DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BC Asse-Ternat J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BC Asse-Ternat DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BC Asse-Ternat M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | DBC Houthalen M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Stella Artois Leuven Bears HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BC Asse-Ternat HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Thor Tervuren HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BBC Houtem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Merchtem Eagles HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Horticult Kontich Wolves J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | BBC Olympia Denderleeuw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | BC Asse-Ternat J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Gent-Oost Eagles J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Antwerp Giants HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Basket Willebroek HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Royal Nivelles BB A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Basket Lummen M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | BBC White Star - Witte Sterren St. Amandsberg HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | 2B|SAFE Tienen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | BC Asse-Ternat HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | 2B|SAFE Tienen HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | BBC Wervik HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Basket Lummen M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | GSG Aarschot J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | Panters Baasrode HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | BBC Falco Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | BC Asse-Ternat DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | Avanti Dames Brugge DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | Elite Academy Antwerp J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | Koninklijk Basket Team ION Waregem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket SKT Ieper HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Loon Plage Basket | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Koninklijke BBC Oostkamp HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Basket SKT Ieper DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Namur Capitale DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket SKT Ieper HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Rapid Langemark HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Basket SKT Ieper HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Basketclub Red Sharks Koekelare HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Vk Iebac Ieper HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Basket Lummen DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Basket Sijsele HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Basket SKT Ieper G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Olympos Marke G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Basket SKT Ieper G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Rapid Langemark G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Royal IV Brussels HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Alsavin Tautis Namur-Belgrade B.C. HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Hasselt BT HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Geel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Sijsele HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |