Wedstrijden
25/04
10:00
Antwerp Giants G12 A - Okapi Aalst G12 A
U12 Niveau 2 R2 B (Basketbal Vlaanderen)
01/05
11:00
Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren G12 A - Antwerp Giants G12 A
U12 Niveau 2 R2 B (Basketbal Vlaanderen)
09/05
10:00
Antwerp Giants G12 A - Phantoms Basket Boom G12 A
U12 Niveau 2 R2 B (Basketbal Vlaanderen)
Rangschikking
- BBC Falco Gent OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Gent-Oost Eagles OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Bavi Vilvoorde OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Antwerpen U12 Gemengd Poule H (Basketbal Vlaanderen)
- U12 Niveau 2 R2 B (Basketbal Vlaanderen)
- U12 Niveau 3 J (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Falco Gent G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basketclub Red Sharks Koekelare G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Falco Gent J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Okapi Aalst J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Falco Gent J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BC Guco Lier Vzw J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BBC Falco Gent HSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Zedelgem Lions HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BBC Falco Gent HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Basket Desselgem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Falco Gent G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Kortrijk Spurs G14 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Falco Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Sgolba Aalter HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Gent-Oost Eagles G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Gent-Oost Eagles G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | BBC Falco Gent HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Basket SKT Ieper HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Antwerp Giants G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | BBC Falco Gent HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Sgolba Aalter HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | BBC Falco Gent J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Koninklijke BBC Oostkamp J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Koninklijk Basket Team ION Waregem G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | BBC Falco Gent G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Avanti Brugge 2015 G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | Sobabee Zwijndrecht HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | LDP Donza HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | BBC Falco Gent G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | BJM-Gembas Knesselare G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | Amon Jeugd Gentson J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | Fresh Air Jette | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | Koninklijke BBC Oostkamp J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | LDP Donza G14 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | Elite Academy Antwerp J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | Koninklijk Basket Team ION Waregem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
39 | LDP Donza HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
40 | Mons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
41 | Gent-Oost Eagles J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
42 | Kortrijk Spurs G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
43 | BJM-Gembas Knesselare G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gent-Oost Eagles HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | KBBC Sparta Laarne HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Gent-Oost Eagles G12 D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | KBBC Bavi Gent G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Gent-Oost Eagles HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Gent-Oost Eagles G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Elite Academy Antwerp G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Gent-Oost Eagles J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Elite Academy Antwerp J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Gent-Oost Eagles J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Elite Academy Antwerp J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Gent-Oost Eagles J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Amon Jeugd Gentson J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | KBBC Sparta Laarne J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Gent-Oost Eagles J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Amon Jeugd Gentson J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | BBC Falco Gent J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Gent-Oost Eagles G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Antwerp Giants G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | KBBC Bavi Gent J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Bobcat Wielsbeke HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Gent-Oost Eagles DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Gent-Oost Eagles J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | Red Vic Wilrijk J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | LDP Donza G14 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | KBBC Sparta Laarne HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | BC Asse-Ternat J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | BBC Helios SanoRice Zottegem J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | LDP Donza J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | Basket Midwest Izegem J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | BBC Wildcats Gavere DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | Gent-Oost Eagles G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | Amon Jeugd Gentson G14 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | Gent-Oost Eagles G12 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bavi Vilvoorde HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Royal IV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Bavi Vilvoorde G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Excelsior Brussels G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Bavi Vilvoorde J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Excelsior Brussels J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Bavi Vilvoorde J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Excelsior Brussels J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Belgrade G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Belgrade J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Belgrade J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Bavi Vilvoorde G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Gembo Borgerhout G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Oxaco BBC Boechout G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Oxaco BBC Boechout J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Oxaco BBC Boechout J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Bavi Vilvoorde J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Nivelles J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Stella Artois Leuven Bears J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Stella Artois Leuven Bears J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Stella Artois Leuven Bears G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Okapi Aalst G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | BC Asse-Ternat G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Excelsior Brussels | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Excelsior Brussels | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | Excelsior Brussels | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Nivelles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | Nivelles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Nivelles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | BBC Falco Gent J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | BBC Falco Gent J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | BBC Falco Gent G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | BC Guco Lier Vzw G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | Nivelles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | Okapi Aalst J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | Okapi Aalst G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | Okapi Aalst J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
39 | Stella Artois Leuven Bears J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
40 | Phantoms Basket Boom G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
41 | Bavi Vilvoorde J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
42 | Amon Jeugd Gentson J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
43 | Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
44 | Antwerp Giants G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
45 | United Woluwé | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antwerp Giants G12 A | 1 | 1 | 0 | 0 | 102 | 42 | 60 | 3 |
2 | Olicsa Antwerpen G12 A | 1 | 1 | 0 | 0 | 49 | 46 | 3 | 3 |
3 | KBBC Okido Arendonk G12 A | 1 | 0 | 1 | 0 | 46 | 49 | -3 | 1 |
4 | KBBC T&T Turnhout G12 A | 1 | 0 | 1 | 0 | 42 | 102 | -60 | 1 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Asse-Ternat G12 A | 1 | 1 | 0 | 0 | 43 | 31 | 12 | 3 |
2 | Antwerp Giants G12 A | 1 | 1 | 0 | 0 | 60 | 59 | 1 | 3 |
3 | LDP Donza G12 A | 1 | 0 | 1 | 0 | 59 | 60 | -1 | 1 |
4 | Phantoms Basket Boom G12 A | 1 | 0 | 1 | 0 | 31 | 43 | -12 | 1 |
5 | BBC Helios SanoRice Zottegem G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Falco Gent G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Okapi Aalst G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Guco Lier Vzw G12 A | 7 | 6 | 1 | 0 | 466 | 290 | 176 | 19 |
2 | Antwerp Giants G12 A | 6 | 5 | 1 | 0 | 474 | 254 | 220 | 16 |
3 | Fellows Ekeren BBC G12 A | 6 | 3 | 3 | 0 | 283 | 286 | -3 | 12 |
4 | Oxaco BBC Boechout G12 A | 6 | 3 | 3 | 0 | 336 | 328 | 8 | 12 |
5 | Basket Malle G12 A | 7 | 2 | 5 | 0 | 376 | 433 | -57 | 11 |
6 | Koninklijke Herentalse BBC G12 A | 6 | 0 | 6 | 0 | 183 | 527 | -344 | 6 |