Wedstrijden
26/09
18:45
DBC Osiris Okapi Aalst DSE C - Antwerp Giants DSE C
Dbc Osiris Aalst OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
72 - 26
07/11
00:00
BJM-Gembas Knesselare DSE A - DBC Osiris Okapi Aalst DSE C
1e Prov. Dames Oost-Vlaanderen (Basketbal Vlaanderen)
14/03
00:00
DBC Osiris Okapi Aalst DSE C - BJM-Gembas Knesselare DSE A
1e Prov. Dames Oost-Vlaanderen (Basketbal Vlaanderen)
Rangschikking
- Dbc Osiris Aalst OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- 1e Prov. Dames Oost-Vlaanderen (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Dames Poule C (Basketbal Vlaanderen)
- BC Asse-Ternat OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Haacht OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BC Opwijk OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Basket Groot Zemst OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Zedelgem Lions DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BC Grimbergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | DBC Osiris Okapi Aalst M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Antwerp Giants M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | DBC Osiris Okapi Aalst M19 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Antwerp Giants M19 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | KBBC Sparta Laarne DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | R1D Wilink Rebond Ottignies-LLN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | R1D Ganshoren Dames Basket | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Jets Basket Zaventem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | DBC Osiris Okapi Aalst M16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Amon Jeugd Gentson M16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | DBC Osiris Okapi Aalst M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Amon Jeugd Gentson M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | DBC Osiris Okapi Aalst M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | BBC Houtem G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Basket Namur Capitale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Antwerp Giants DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Houtem DSE B | 2 | 2 | 0 | 0 | 119 | 92 | 27 | 6 |
2 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE C | 2 | 2 | 0 | 0 | 108 | 90 | 18 | 6 |
3 | LDP Donza DSE B | 2 | 2 | 0 | 0 | 100 | 85 | 15 | 6 |
4 | Sgolba Aalter DSE A | 2 | 2 | 0 | 0 | 130 | 113 | 17 | 6 |
5 | Koninklijke Sint-Niklase Condors DSE A | 2 | 1 | 1 | 0 | 145 | 143 | 2 | 4 |
6 | Blue Rocks Ronse-Kluisbergen DSE A | 2 | 1 | 1 | 0 | 90 | 112 | -22 | 4 |
7 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren DSE A | 2 | 1 | 1 | 0 | 87 | 91 | -4 | 4 |
8 | BBC Olympia Denderleeuw DSE A | 2 | 1 | 1 | 0 | 99 | 100 | -1 | 4 |
9 | BJM-Gembas Knesselare DSE A | 2 | 1 | 1 | 0 | 111 | 108 | 3 | 4 |
10 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde DSE A | 2 | 1 | 1 | 0 | 124 | 131 | -7 | 4 |
11 | Gent-Oost Eagles DSE A | 2 | 0 | 2 | 0 | 111 | 114 | -3 | 2 |
12 | BBC Wildcats Gavere DSE B | 2 | 0 | 2 | 0 | 97 | 107 | -10 | 2 |
13 | BBC Lokeren DSE A | 2 | 0 | 2 | 0 | 96 | 108 | -12 | 2 |
14 | Amon Jeugd Gentson DSE C | 2 | 0 | 2 | 0 | 93 | 116 | -23 | 2 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amon Jeugd Gentson DSE C | 2 | 2 | 0 | 0 | 87 | 31 | 56 | 6 |
2 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE C | 2 | 2 | 0 | 0 | 86 | 42 | 44 | 6 |
3 | Sgolba Aalter DSE A | 3 | 1 | 2 | 0 | 93 | 133 | -40 | 5 |
4 | B.B.C. Zele DSE A | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 60 | -60 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Asse-Ternat HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BC Asse-Ternat HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Basket Sijsele HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Fresh Air Jette J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Ganshoren Dames DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BC Asse-Ternat J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BC Asse-Ternat DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BC Asse-Ternat M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | DBC Houthalen M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Stella Artois Leuven Bears HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BC Asse-Ternat HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Thor Tervuren HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BBC Houtem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Merchtem Eagles HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Horticult Kontich Wolves J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | BBC Olympia Denderleeuw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | BC Asse-Ternat J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Gent-Oost Eagles J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Antwerp Giants HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Basket Willebroek HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Royal Nivelles BB A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Basket Lummen M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | BBC White Star - Witte Sterren St. Amandsberg HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | 2B|SAFE Tienen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | BC Asse-Ternat HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | 2B|SAFE Tienen HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | BBC Wervik HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Basket Lummen M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | GSG Aarschot J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | Panters Baasrode HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | BBC Falco Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | BC Asse-Ternat DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | Avanti Dames Brugge DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | Elite Academy Antwerp J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | Koninklijk Basket Team ION Waregem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Haacht DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Hasselt BT DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Basket Willebroek DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Haacht HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Stella Artois Leuven Bears HSE R | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BBC Scheppers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Scheppers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BBC Haacht M12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | GSG Aarschot G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Haacht HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Dynamo Bertem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Opwijk DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Jets Basket Zaventem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Onderons Grembergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BC Opwijk HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Panters Baasrode HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BC Opwijk HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | S.K.Eternit Kapelle o/d Bos HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BC Opwijk J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Koninklijke Sint-Niklase Condors J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BC Opwijk M12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | DBC Osiris Okapi Aalst G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Ecole P1 Anderlecht P1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Groot Zemst HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BC Grimbergen HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Basket Groot Zemst DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Ecole Européenne P1 Dames | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket Groot Zemst HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Kangoeroes Basket Mechelen HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |