Rangschikking
- U14 Niveau 3 I (Basketbal Vlaanderen)
- U14 Niveau 3 R2 D (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Antwerpen U14 Gemengd Poule C (Basketbal Vlaanderen)
- Duffel B.B.C. OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Aartselaar BBC OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kangoeroes Basket Mechelen G14 A | 4 | 4 | 0 | 0 | 268 | 121 | 147 | 12 |
2 | Basket Willebroek G14 A | 2 | 1 | 1 | 0 | 132 | 79 | 53 | 4 |
3 | BC Machelen-Diegem G14 A | 3 | 0 | 3 | 0 | 47 | 245 | -198 | 3 |
4 | Duffel K.B.B.C. G14 A | 1 | 0 | 1 | 0 | 45 | 47 | -2 | 1 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KBBC Okido Arendonk G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Antwerp Wolf Pack G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Willibies Antwerpen G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BC Cobras Schoten-Brasschaat G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Olicsa Antwerpen G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Duffel K.B.B.C. G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Gembo Borgerhout G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Floorcouture Zoersel G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Titans Basketball Bonheiden G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Koninklijke Herentalse BBC G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Duffel K.B.B.C. G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Duffel K.B.B.C. DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Mercurius BBC Berchem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Duffel K.B.B.C. HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Oxaco BBC Boechout HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Kangoeroes Basket Mechelen HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | S.K.Eternit Kapelle o/d Bos HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Duffel K.B.B.C. DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Antwerp Giants DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Duffel K.B.B.C. DSE Z | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Lyra Nila Nijlen DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Duffel K.B.B.C. G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Aartselaar BBC G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aartselaar BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Hasselt BT HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Aartselaar BBC HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Sobabee Zwijndrecht HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Aartselaar BBC J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Phantoms Basket Boom J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Aartselaar BBC J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Blauw wit Roosendaal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Aartselaar BBC DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Duffel K.B.B.C. DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Aartselaar BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Floorcouture Zoersel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Aartselaar BBC G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Duffel K.B.B.C. G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |