Rangschikking
- 1e Prov. Dames Oost-Vlaanderen (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Dames Poule E (Basketbal Vlaanderen)
- Blue Rocks Ronse-Kluisbergen OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Kon BBC De Panne vzw OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BC Black Boys Erpe-Mere OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Houtem DSE B | 2 | 2 | 0 | 0 | 119 | 92 | 27 | 6 |
2 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE C | 2 | 2 | 0 | 0 | 108 | 90 | 18 | 6 |
3 | LDP Donza DSE B | 2 | 2 | 0 | 0 | 100 | 85 | 15 | 6 |
4 | Sgolba Aalter DSE A | 2 | 2 | 0 | 0 | 130 | 113 | 17 | 6 |
5 | Koninklijke Sint-Niklase Condors DSE A | 2 | 1 | 1 | 0 | 145 | 143 | 2 | 4 |
6 | Blue Rocks Ronse-Kluisbergen DSE A | 2 | 1 | 1 | 0 | 90 | 112 | -22 | 4 |
7 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren DSE A | 2 | 1 | 1 | 0 | 87 | 91 | -4 | 4 |
8 | BBC Olympia Denderleeuw DSE A | 2 | 1 | 1 | 0 | 99 | 100 | -1 | 4 |
9 | BJM-Gembas Knesselare DSE A | 2 | 1 | 1 | 0 | 111 | 108 | 3 | 4 |
10 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde DSE A | 2 | 1 | 1 | 0 | 124 | 131 | -7 | 4 |
11 | Gent-Oost Eagles DSE A | 2 | 0 | 2 | 0 | 111 | 114 | -3 | 2 |
12 | BBC Wildcats Gavere DSE B | 2 | 0 | 2 | 0 | 97 | 107 | -10 | 2 |
13 | BBC Lokeren DSE A | 2 | 0 | 2 | 0 | 96 | 108 | -12 | 2 |
14 | Amon Jeugd Gentson DSE C | 2 | 0 | 2 | 0 | 93 | 116 | -23 | 2 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LDP Donza DSE B | 3 | 3 | 0 | 0 | 205 | 151 | 54 | 9 |
2 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE D | 3 | 1 | 2 | 0 | 147 | 142 | 5 | 5 |
3 | Blue Rocks Ronse-Kluisbergen DSE A | 2 | 1 | 1 | 0 | 90 | 103 | -13 | 4 |
4 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen DSE A | 2 | 0 | 2 | 0 | 99 | 145 | -46 | 2 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Blue Rocks Ronse-Kluisbergen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Koninklijk Basket Team ION Waregem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Koninklijke Basket Avelgem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Kortrijk Spurs HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Blue Rocks Ronse-Kluisbergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kon BBC De Panne vzw DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Blue Rocks Ronse-Kluisbergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Kon BBC De Panne vzw G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Mibac Middelkerke G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Black Boys Erpe-Mere DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Blue Rocks Ronse-Kluisbergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BC Black Boys Erpe-Mere HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | KBBC Bavi Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BC Black Boys Erpe-Mere J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC White Star - Witte Sterren St. Amandsberg HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Okapi Aalst J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Basket Club Groot Dilbeek HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |