Rangschikking
- U14 Niveau 4 R2 F (Basketbal Vlaanderen)
- U14 Niveau 3 H (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Antwerpen U14 Gemengd Poule D (Basketbal Vlaanderen)
- Kontich Wolves OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Glory Bazel G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Schelle G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BC Cobras Schoten-Brasschaat G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Geranimo Bornem Basket G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Antwerp Giants G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Koninklijke Sint-Niklase Condors G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Horticult Kontich Wolves G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Mercurius BBC Berchem G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Red Vic Wilrijk G14 A | 4 | 4 | 0 | 0 | 298 | 144 | 154 | 12 |
2 | Sobabee Zwijndrecht G14 A | 4 | 3 | 1 | 0 | 255 | 205 | 50 | 10 |
3 | Mercurius BBC Berchem G14 A | 4 | 2 | 2 | 0 | 214 | 172 | 42 | 8 |
4 | BC Cobras Schoten-Brasschaat G14 A | 4 | 2 | 2 | 0 | 184 | 236 | -52 | 8 |
5 | Horticult Kontich Wolves G14 A | 4 | 0 | 4 | 0 | 151 | 264 | -113 | 4 |
6 | Antwerp Wolf Pack G14 A | 2 | 0 | 2 | 0 | 56 | 137 | -81 | 2 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Berlaar G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Fellows Ekeren BBC G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Horticult Kontich Wolves G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Zuiderkempen Diamonds G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Horticult Kontich Wolves HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Dynamo Bertem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Horticult Kontich Wolves G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Horticult Kontich Wolves HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Horticult Kontich Wolves HSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Berlaar HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Horticult Kontich Wolves HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Nieuw Brabo Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Koninklijke Herentalse BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Horticult Kontich Wolves J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Geranimo Bornem Basket J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Horticult Kontich Wolves J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Elite Academy Antwerp J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Horticult Kontich Wolves J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Fresh Air Jette | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Horticult Kontich Wolves HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | KBBC Bavi Gent HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Bot Schilde HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Horticult Kontich Wolves G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | BBC Berlaar G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Horticult Kontich Wolves G12 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | BBC Berlaar G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Willibies Antwerpen G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Horticult Kontich Wolves G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | BBC Berlaar G12 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Willibies Antwerpen J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | Horticult Kontich Wolves G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Willibies Antwerpen G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Horticult Kontich Wolves G14 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | Mercurius BBC Berchem G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | Vriendenhof Walem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | Duffel K.B.B.C. J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |