Wedstrijden
01/05
00:00
Basket Malle HSE A - BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE A
1e Provinciale Heren Antwerpen (Basketbal Vlaanderen)
09/05
00:00
Spartacus SCK Antwerpen HSE A - Basket Malle HSE A
1e Provinciale Heren Antwerpen (Basketbal Vlaanderen)
22/05
00:00
Basket Malle HSE A - Vriendenhof Walem HSE A
1e Provinciale Heren Antwerpen (Basketbal Vlaanderen)
Rangschikking
- 1e Provinciale Heren Antwerpen (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen Heren Poule D (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Antwerpen Heren 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Antwerpen Heren 1/32 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Basket Malle OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Jets Basket Zaventem OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oxaco BBC Boechout HSE B | 2 | 2 | 0 | 0 | 177 | 141 | 36 | 6 |
2 | BBC Geel HSE B | 2 | 2 | 0 | 0 | 158 | 133 | 25 | 6 |
3 | Sobabee Zwijndrecht HSE A | 2 | 1 | 1 | 0 | 142 | 147 | -5 | 4 |
4 | Zuiderkempen Diamonds HSE A | 2 | 1 | 1 | 0 | 149 | 150 | -1 | 4 |
5 | KBBC Okido Arendonk HSE A | 2 | 1 | 1 | 0 | 140 | 149 | -9 | 4 |
6 | Fellows Ekeren BBC HSE A | 2 | 1 | 1 | 0 | 144 | 145 | -1 | 4 |
7 | Nieuw Brabo Antwerpen HSE A | 1 | 1 | 0 | 0 | 80 | 59 | 21 | 3 |
8 | K. Vabco Mol BBC HSE A | 1 | 1 | 0 | 0 | 81 | 63 | 18 | 3 |
9 | Mercurius BBC Berchem HSE A | 1 | 1 | 0 | 0 | 73 | 59 | 14 | 3 |
10 | Basket Malle HSE A | 2 | 0 | 2 | 0 | 133 | 139 | -6 | 2 |
11 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE A | 2 | 0 | 2 | 0 | 129 | 164 | -35 | 2 |
12 | BC Guco Lier Vzw HSE C | 2 | 0 | 2 | 0 | 130 | 175 | -45 | 2 |
13 | Spartacus SCK Antwerpen HSE A | 1 | 0 | 1 | 0 | 66 | 78 | -12 | 1 |
14 | Vriendenhof Walem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hasselt BT HSE B | 3 | 2 | 1 | 0 | 231 | 207 | 24 | 7 |
2 | BBC Croonen Lommel HSE B | 3 | 2 | 1 | 0 | 204 | 212 | -8 | 7 |
3 | BC Black Boys Erpe-Mere HSE A | 3 | 1 | 2 | 0 | 208 | 213 | -5 | 5 |
4 | Basket Malle HSE A | 3 | 1 | 2 | 0 | 222 | 233 | -11 | 5 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Guco Lier Vzw HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket Malle HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Mercurius BBC Berchem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Aartselaar BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket Stabroek HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BBC Geel HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BC Guco Lier Vzw HSE F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Zuiderkempen Diamonds HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Wuustwezel BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Titans Basketball Bonheiden HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Elite Academy Antwerp HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Aartselaar BBC HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Gembo Borgerhout HSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Sobabee Zwijndrecht HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BBC Coveco Niel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Geranimo Bornem Basket HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Olicsa Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Essense Esbac HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | BC Guco Lier Vzw HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Vriendenhof Walem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Phantoms Basket Boom HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Phantoms Basket Boom HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Oxaco BBC Boechout HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Fellows Ekeren BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | BBC Musketiers Vremde Vzw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Phantoms Basket Boom HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | Sobabee Zwijndrecht HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Mercurius BBC Berchem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Phantoms Basket Boom HSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket Malle HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Coveco Niel HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Fellows Ekeren BBC HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Aartselaar BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Red Vic Wilrijk HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Oxaco BBC Boechout HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BC Guco Lier Vzw HSE F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Zuiderkempen Diamonds HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Oxaco BBC Boechout HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Berlaar HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Elite Academy Antwerp HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Horticult Kontich Wolves HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC 708 Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Gembo Borgerhout HSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Sobabee Zwijndrecht HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Basket Malle HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Geranimo Bornem Basket HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Horticult Kontich Wolves HSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Olicsa Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | KBBC Okido Arendonk HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Essense Esbac HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | BC Guco Lier Vzw HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Essense Esbac HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Phantoms Basket Boom HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Phantoms Basket Boom HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | Oxaco BBC Boechout HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Fellows Ekeren BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | BBC Musketiers Vremde Vzw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Phantoms Basket Boom HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Sobabee Zwijndrecht HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | Mercurius BBC Berchem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | BC Guco Lier Vzw HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | Kangoeroes Basket Mechelen HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | Mercurius BBC Berchem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | Basket Stabroek HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
39 | BBC Geel HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
40 | BBC Floorcouture Zoersel HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
41 | BC Guco Lier Vzw HSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
42 | Wuustwezel BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
43 | Titans Basketball Bonheiden HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
44 | Aartselaar BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
45 | Aartselaar BBC HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
46 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
47 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
48 | KBBC T&T Turnhout HSE F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
49 | BBC Coveco Niel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
50 | Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
51 | Nieuw Brabo Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
52 | KBBC Okido Arendonk HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
53 | Basket Stabroek HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
54 | Zuiderkempen Diamonds HSE Z | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
55 | Fellows Ekeren BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
56 | Vriendenhof Walem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
57 | Willibies Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
58 | Gembo Borgerhout HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
59 | Horticult Kontich Wolves HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
60 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
61 | Basket Malle HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
62 | Antwerp Giants HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
63 | BBC Schelle HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
64 | BBC Putte HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Malle HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | KBBC Bavi Gent HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Nieuw Brabo Antwerpen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Optima Tessenderlo HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Malle HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Optima Tessenderlo HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | KBBC Bavi Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Basket Malle HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Wuustwezel BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Basket Malle J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Oxaco BBC Boechout J21 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Basket Stabroek HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Antwerp Giants HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Bot Schilde HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Oxaco BBC Boechout HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Basket Malle G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BC Guco Lier Vzw G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Basket Malle G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Basket Malle G12 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Basket Malle G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jets Basket Zaventem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket Malle HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Aartselaar BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Jets Basket Zaventem HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BC Opwijk HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Jets Basket Zaventem J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Strombeek Beavers Wemmel Basket Club J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | S.K.Eternit Kapelle o/d Bos HSE Z | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Jets Basket Zaventem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Basket Betekom HSE R | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Hasselt BT HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |