Wedstrijden
Rangschikking
- U18 Niveau 3 R2 F (Basketbal Vlaanderen)
- U18 Niveau 3 K (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Limburg U18 Jongens Poule D (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Finas Geel OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Cosmo Genk BBC J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Hades Kiewit BBC J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Laakdal J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Stevoort BBC J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BC Maasmechelen J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Bree Basket J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Koninklijke BBC Union Leopoldsburg J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koninklijke BBC Union Leopoldsburg J18 A | 4 | 3 | 1 | 0 | 227 | 164 | 63 | 10 |
2 | Bree Basket J18 A | 4 | 3 | 0 | 0 | 187 | 133 | 54 | 9 |
3 | Cosmo Genk BBC J18 A | 3 | 2 | 1 | 0 | 176 | 87 | 89 | 7 |
4 | BC Maasmechelen J18 A | 3 | 2 | 1 | 0 | 165 | 160 | 5 | 7 |
5 | Basket Lummen J18 A | 4 | 1 | 3 | 0 | 181 | 232 | -51 | 6 |
6 | BBC As J18 A | 4 | 0 | 4 | 0 | 153 | 313 | -160 | 4 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koninklijke BBC Union Leopoldsburg J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Hades Kiewit BBC J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Peer BBC vzw J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Geel DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Notre Dame Leuven DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Geel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Phantoms Basket Boom HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | LDP Donza HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket Zonhoven DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BBC Croonen Lommel DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Geel J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Koninklijke BBC Union Leopoldsburg J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Optima Tessenderlo J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Geel HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Toyota Wouters Diest HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Basket Lummen J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Geel J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Hades Kiewit BBC J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Horticult Kontich Wolves HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BBC Lyra Nila Nijlen J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |