Rangschikking
- 4e Prov. Heren Oost-Vlaanderen A (Basketbal Vlaanderen)
- Fera Bornem Basket OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Hamme OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Silaba Zelzate HSE A | 3 | 3 | 0 | 0 | 271 | 162 | 109 | 9 |
2 | BBC Wuitens Hamme HSE B | 2 | 2 | 0 | 0 | 163 | 101 | 62 | 6 |
3 | KBBC Eksaarde HSE B | 2 | 2 | 0 | 0 | 141 | 101 | 40 | 6 |
4 | BBC White Star - Witte Sterren St. Amandsberg HSE A | 2 | 2 | 0 | 0 | 129 | 93 | 36 | 6 |
5 | BJM-Gembas Knesselare HSE C | 2 | 2 | 0 | 0 | 164 | 127 | 37 | 6 |
6 | BBC Falco Gent HSE E | 3 | 1 | 2 | 0 | 160 | 224 | -64 | 5 |
7 | B.B.C. Zele HSE B | 2 | 1 | 1 | 0 | 115 | 139 | -24 | 4 |
8 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE D | 2 | 0 | 2 | 0 | 117 | 135 | -18 | 2 |
9 | BBC Assenede HSE A | 2 | 0 | 2 | 0 | 113 | 138 | -25 | 2 |
10 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE C | 2 | 0 | 2 | 0 | 111 | 141 | -30 | 2 |
11 | BBC Lokeren HSE Z | 2 | 0 | 2 | 0 | 114 | 167 | -53 | 2 |
12 | BBC Scheldejeugd Temse HSE C | 1 | 0 | 1 | 0 | 46 | 84 | -38 | 1 |
13 | Basket Meetjesland HSE C | 1 | 0 | 1 | 0 | 37 | 69 | -32 | 1 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Geranimo Bornem Basket HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Clem Scherpenheuvel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Geranimo Bornem Basket HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Panters Baasrode HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Willebroek HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Geranimo Bornem Basket HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Anderlecht TDM2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Red Vic Wilrijk HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Wuitens Hamme HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Okapi Aalst HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Basket Willebroek HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Klein-Brabant Basket HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Anderlecht TDM2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Geranimo Bornem Basket G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Gembo Borgerhout G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Geranimo Bornem Basket G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | BC Guco Lier Vzw G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Wuitens Hamme HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Geranimo Bornem Basket HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |