Wedstrijden
Rangschikking
- U18 Niveau 4 R2 I (Basketbal Vlaanderen)
- U18 Niveau 4 I (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Limburg U18 Jongens Poule B (Basketbal Vlaanderen)
- BasKet Tongeren OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC As J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | GSG Aarschot J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BasKet Tongeren J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Hubo Limburg United J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Orly Hasselt J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Stevoort BBC J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Hades Kiewit BBC J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | B.C. Gems Diepenbeek J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Laakdal J18 A | 4 | 4 | 0 | 0 | 291 | 131 | 160 | 12 |
2 | B.C. Gems Diepenbeek J18 A | 3 | 2 | 1 | 0 | 163 | 138 | 25 | 7 |
3 | Orly Hasselt J18 A | 2 | 0 | 2 | 0 | 95 | 147 | -52 | 2 |
4 | BBC Geel J18 B | 2 | 0 | 2 | 0 | 61 | 165 | -104 | 2 |
5 | Peer BBC vzw J18 A | 1 | 0 | 1 | 0 | 33 | 62 | -29 | 1 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Maasmechelen J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket Lummen J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Croonen Lommel J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | B.C. Gems Diepenbeek J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BasKet Tongeren J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Liege Basket | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BasKet Tongeren J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Liege Basket J16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BasKet Tongeren J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Liege Basket J17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Liege Basket J21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BasKet Tongeren HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | ABC Waremme HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BC Alleur J17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Hubo Limburg United HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BasKet Tongeren J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | B.C. Gems Diepenbeek J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BasKet Tongeren HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | L.S.V. Basket Landen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | KBBC Miners Beringen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |