Wedstrijden
21/11
00:00
B.C. Gems Diepenbeek G12 A - Basket Zonhoven G12 A
U12 Niveau 4 AK (Basketbal Vlaanderen)
16/01
16:30
B.C. Gems Diepenbeek G12 A - Basket Zonhoven G12 A
U12 Niveau 3 R2 F (Basketbal Vlaanderen)
28 - 39
20/03
00:00
Basket Zonhoven G12 A - B.C. Gems Diepenbeek G12 A
U12 Niveau 3 R2 F (Basketbal Vlaanderen)
Rangschikking
- U12 Niveau 3 R2 F (Basketbal Vlaanderen)
- U12 Niveau 4 AK (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Limburg U12 Gemengd Poule C (Basketbal Vlaanderen)
- B.C. Gems Diepenbeek OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- U12 Niveau 4 A11 (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Zonhoven G12 A | 1 | 1 | 0 | 0 | 39 | 28 | 11 | 3 |
2 | Orly Hasselt G12 A | 1 | 1 | 0 | 0 | 52 | 49 | 3 | 3 |
3 | B.C. Gems Diepenbeek G12 A | 2 | 0 | 2 | 0 | 77 | 91 | -14 | 2 |
4 | Bree Basket G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BC Maasmechelen G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | KBBC Miners Beringen G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Basket Lummen G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Zonhoven G12 A | 6 | 6 | 0 | 0 | 303 | 144 | 159 | 18 |
2 | B.C. Gems Diepenbeek G12 A | 6 | 5 | 1 | 0 | 322 | 153 | 169 | 16 |
3 | Stevoort BBC G12 A | 5 | 3 | 2 | 0 | 287 | 157 | 130 | 11 |
4 | Hades Kiewit BBC G12 A | 6 | 2 | 4 | 0 | 259 | 251 | 8 | 10 |
5 | Hubo Limburg United G12 A | 5 | 1 | 4 | 0 | 195 | 229 | -34 | 7 |
6 | KBBC Zolder vzw G12 A | 6 | 0 | 4 | 0 | 47 | 479 | -432 | 4 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) G12 A | 2 | 2 | 0 | 0 | 201 | 29 | 172 | 6 |
2 | B.C. Gems Diepenbeek G12 A | 1 | 0 | 1 | 0 | 18 | 98 | -80 | 1 |
3 | Basket Lummen G12 A | 1 | 0 | 1 | 0 | 11 | 103 | -92 | 1 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B.C. Gems Diepenbeek G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Bilzerse BC G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | B.C. Gems Diepenbeek HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Toyota Wouters Diest HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Hageland United HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | B.C. Gems Diepenbeek G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Hasselt BT G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | B.C. Gems Diepenbeek G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Bilzerse BC G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Orly Hasselt G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | B.C. Gems Diepenbeek G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Bilzerse BC G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Hades Kiewit BBC G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Stevoort BBC G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |