Rangschikking
- U18 Niveau 2 R2 B (Basketbal Vlaanderen)
- U18 Niveau 3 D (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen U18 Jongens Poule A (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Erembodegem OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Helios SanoRice Zottegem J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Kortrijk Spurs J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Gent-Oost Eagles J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | LDP Donza J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BC Black Boys Erpe-Mere J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Olympia Denderleeuw J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | KBBC Sparta Laarne J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Houtem J18 A | 5 | 3 | 2 | 0 | 303 | 237 | 66 | 11 |
2 | BC Black Boys Erpe-Mere J18 A | 4 | 3 | 1 | 0 | 224 | 218 | 6 | 10 |
3 | BBC Helios SanoRice Zottegem J18 B | 4 | 3 | 1 | 0 | 284 | 256 | 28 | 10 |
4 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen J18 A | 4 | 2 | 2 | 0 | 199 | 260 | -61 | 8 |
5 | BBC United Ninove J18 A | 5 | 1 | 4 | 0 | 233 | 266 | -33 | 7 |
6 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde J18 A | 4 | 1 | 3 | 0 | 234 | 240 | -6 | 6 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BC Black Boys Erpe-Mere J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Amon Jeugd Gentson J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Erembodegem J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BC Ecole Anderlecht U15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Erembodegem G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Onderons Grembergen G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Erembodegem G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Tigers Evergem G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BBC Erembodegem J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Houtem J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BBC Erembodegem G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Houtem G12 D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren J21 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BBC Erembodegem J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Londerzeelse Dunkers J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Sobabee Zwijndrecht J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BBC Erembodegem J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | BC Black Boys Erpe-Mere J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | River Trotters Hardinxveld Glessendam | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | BC Grimbergen J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | BBC Erembodegem G12 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | B.B.C. Zele G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | BC Ecole Anderlecht U15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | BC Guco Lier Vzw J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | BBC Helios SanoRice Zottegem J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |