Wedstrijden
Rangschikking
- U16 Niveau 3 R2 E (Basketbal Vlaanderen)
- U16 Niveau 4 H (Basketbal Vlaanderen)
- Essense Esbac OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Makeba Mariaburg Brasschaat OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Olicsa Antwerpen OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Basket Stabroek OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fellows Ekeren BBC J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Koninklijke Herentalse BBC J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Laakdal J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Essense Esbac J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BC Cobras Schoten-Brasschaat J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Koninklijke BBC Union Leopoldsburg J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BC Guco Lier Vzw J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Essense Esbac J16 A | 3 | 3 | 0 | 0 | 246 | 105 | 141 | 9 |
2 | Willibies Antwerpen J16 A | 2 | 2 | 0 | 0 | 204 | 46 | 158 | 6 |
3 | Wuustwezel BBC J16 A | 3 | 1 | 2 | 0 | 108 | 228 | -120 | 5 |
4 | Basket Stabroek J16 A | 3 | 1 | 2 | 0 | 144 | 216 | -72 | 5 |
5 | BC Cobras Schoten-Brasschaat J16 B | 3 | 0 | 3 | 0 | 124 | 231 | -107 | 3 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Essense Esbac J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Essense Esbac HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Coveco Niel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Essense Esbac HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Fellows Ekeren BBC HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | WBB Giants Bergen Op Zoom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Phantoms Basket Boom HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Essense Esbac J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BC Cobras Schoten-Brasschaat J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Horticult Kontich Wolves J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Basket Stabroek HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Soba Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Essense Esbac J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Sobabee Zwijndrecht J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Sobabee Zwijndrecht J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Essense Esbac HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Geranimo Bornem Basket J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Coveco Niel HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BBC Falco Gent HSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Phantoms Basket Boom J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Aartselaar BBC HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Aartselaar BBC J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olicsa Antwerpen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Koninklijke Herentalse BBC DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Mercurius BBC Berchem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Olicsa Antwerpen G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Gembo Borgerhout G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Antwerp Giants DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Olicsa Antwerpen J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Basket-ball Club école P1 ANDERLECHT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Olicsa Antwerpen J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Zuiderkempen Diamonds J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Basket-ball club école P1 Anderlecht | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Essense Esbac J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Olicsa Antwerpen G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Mercurius BBC Berchem G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Stabroek HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Optima Tessenderlo HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Basket Stabroek HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Optima Tessenderlo HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket Stabroek J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Nieuw Brabo Antwerpen J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Basket Stabroek HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Nieuw Brabo Antwerpen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Basket Stabroek J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Essense Esbac J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Essense Esbac HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |