Wedstrijden
Rangschikking
- U18 Niveau 2 R2 B (Basketbal Vlaanderen)
- U18 Niveau 2 D (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Olympia Denderleeuw OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Jong Basket Wevelgem OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Helios SanoRice Zottegem J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Kortrijk Spurs J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Gent-Oost Eagles J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | LDP Donza J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BC Black Boys Erpe-Mere J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Olympia Denderleeuw J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | KBBC Sparta Laarne J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KBBC Miners Beringen J18 A | 3 | 3 | 0 | 0 | 283 | 176 | 107 | 9 |
2 | BBC Olympia Denderleeuw J18 A | 3 | 2 | 1 | 0 | 240 | 208 | 32 | 7 |
3 | Basket Willebroek J18 A | 3 | 2 | 1 | 0 | 216 | 204 | 12 | 7 |
4 | Bct Overijse J18 A | 3 | 0 | 3 | 0 | 167 | 271 | -104 | 3 |
5 | Titans Basketball Bonheiden J18 A | 1 | 0 | 1 | 0 | 64 | 79 | -15 | 1 |
6 | BasKet Tongeren J18 A | 1 | 0 | 1 | 0 | 59 | 91 | -32 | 1 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Olympia Denderleeuw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | KBBC Bavi Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Olympia Denderleeuw J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Okapi Aalst J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Olympia Denderleeuw J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Koninklijke Sint-Niklase Condors J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Olympia Denderleeuw G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BBC Helios SanoRice Zottegem G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC De West-Hoek Zwevezele HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Koninklijke Sint-Niklase Condors J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Vk Iebac Ieper HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Koninklijke BBC Oostkamp G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Kortrijk Spurs J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Olympia Denderleeuw J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |