Rangschikking
- U18 Niveau 4 R2 H (Basketbal Vlaanderen)
- U18 Niveau 3 J (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Antwerpen U18 Jongens Poule H (Basketbal Vlaanderen)
- Insurex Sobabee Zwijndrecht OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Laakdal OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KBBC Okido Arendonk J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Croonen Lommel J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Basket Malle J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Geel J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | KBBC T&T Turnhout J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket Lummen J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Peer BBC vzw J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | K. Vabco Mol BBC J18 A | 4 | 4 | 0 | 0 | 318 | 195 | 123 | 12 |
2 | Koninklijke Herentalse BBC J18 A | 4 | 2 | 2 | 0 | 238 | 265 | -27 | 8 |
3 | BBC Geel J18 A | 3 | 2 | 1 | 0 | 176 | 156 | 20 | 7 |
4 | BBC Croonen Lommel J18 B | 3 | 1 | 2 | 0 | 191 | 219 | -28 | 5 |
5 | KBBC T&T Turnhout J18 A | 4 | 0 | 4 | 0 | 196 | 284 | -88 | 4 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KBBC Okido Arendonk J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Gembo Borgerhout J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | KBBC T&T Turnhout J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sobabee Zwijndrecht J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | KBBC T&T Turnhout J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Kangoeroes Basket Mechelen J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Sobabee Zwijndrecht G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Elite Academy Antwerp G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Sobabee Zwijndrecht HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Aartselaar BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Sobabee Zwijndrecht M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | GSG Aarschot M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Laakdal HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | KBBC T&T Turnhout HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Laakdal G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | K. Vabco Mol BBC G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Baskas Kasterlee G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BBC Laakdal J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | KBBC T&T Turnhout J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |