Wedstrijden
12/12
00:00
Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G12 A - BBC Pelt G12 A
U12 Niveau 4 AI (Basketbal Vlaanderen)
13/02
00:00
Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G12 B - BBC Pelt G12 A
U12 Niveau 4 R2 BO (Basketbal Vlaanderen)
13/03
00:00
BBC Pelt G12 A - Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G12 B
U12 Niveau 4 R2 BO (Basketbal Vlaanderen)
Rangschikking
- U12 Niveau 4 R2 BO (Basketbal Vlaanderen)
- U12 Niveau 4 AI (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Limburg U12 Gemengd Poule E (Basketbal Vlaanderen)
- U12 Niveau 4 B13 (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Peer BBC vzw G12 A | 2 | 2 | 0 | 0 | 168 | 66 | 102 | 6 |
2 | BBC Pelt G12 A | 2 | 1 | 1 | 0 | 113 | 124 | -11 | 4 |
3 | Bree Basket G12 B | 1 | 1 | 0 | 0 | 61 | 10 | 51 | 3 |
4 | BBC Geel G12 B | 1 | 0 | 1 | 0 | 37 | 63 | -26 | 1 |
5 | BBC Optima Tessenderlo G12 A | 1 | 0 | 1 | 0 | 16 | 81 | -65 | 1 |
6 | BBC Croonen Lommel G12 C | 1 | 0 | 1 | 0 | 10 | 61 | -51 | 1 |
7 | Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | KBBC Miners Beringen G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KBBC Okido Arendonk G12 A | 5 | 5 | 0 | 0 | 368 | 194 | 174 | 15 |
2 | Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G12 A | 6 | 4 | 2 | 0 | 363 | 221 | 142 | 14 |
3 | BBC Pelt G12 A | 5 | 2 | 2 | 1 | 213 | 231 | -18 | 10 |
4 | BBC Croonen Lommel G12 B | 5 | 2 | 3 | 0 | 222 | 321 | -99 | 9 |
5 | Koninklijke BBC Union Leopoldsburg G12 B | 4 | 1 | 3 | 0 | 133 | 193 | -60 | 6 |
6 | BBC Geel G12 A | 5 | 0 | 4 | 1 | 149 | 288 | -139 | 6 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BasKet Tongeren G12 A | 1 | 1 | 0 | 0 | 58 | 29 | 29 | 3 |
2 | Basket Zonhoven G12 A | 1 | 1 | 0 | 0 | 63 | 34 | 29 | 3 |
3 | BBC Pelt G12 A | 1 | 0 | 1 | 0 | 34 | 63 | -29 | 1 |
4 | Nieuwerkerken G12 A | 1 | 0 | 1 | 0 | 29 | 58 | -29 | 1 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Croonen Lommel G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Peer BBC vzw G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | KBBC Zolder vzw G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | DBC Houthalen G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Alfa 2000 Achel G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Pelt G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |