Rangschikking
- U21 Niveau 4 E (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Antwerpen U21 Jongens Poule F (Basketbal Vlaanderen)
- Essense Esbac OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Makeba Mariaburg Brasschaat OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Schelle OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Essense Esbac J21 A | 3 | 3 | 0 | 0 | 261 | 176 | 85 | 9 |
2 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat J21 A | 3 | 2 | 1 | 0 | 176 | 140 | 36 | 7 |
3 | Antwerp Wolf Pack J21 A | 2 | 1 | 1 | 0 | 162 | 154 | 8 | 4 |
4 | BC Cobras Schoten-Brasschaat J21 B | 2 | 0 | 2 | 0 | 96 | 131 | -35 | 2 |
5 | BBC Glory Bazel J21 A | 2 | 0 | 2 | 0 | 87 | 181 | -94 | 2 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat J21 A | 1 | 1 | 0 | 0 | 68 | 65 | 3 | 3 |
2 | Gembo Borgerhout J21 B | 1 | 0 | 1 | 0 | 65 | 68 | -3 | 1 |
3 | Red Vic Wilrijk J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Essense Esbac J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Essense Esbac HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Coveco Niel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Essense Esbac HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Fellows Ekeren BBC HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | WBB Giants Bergen Op Zoom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Phantoms Basket Boom HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Essense Esbac J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BC Cobras Schoten-Brasschaat J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Horticult Kontich Wolves J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Basket Stabroek HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Soba Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Essense Esbac J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Sobabee Zwijndrecht J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Sobabee Zwijndrecht J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Essense Esbac HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Geranimo Bornem Basket J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Coveco Niel HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BBC Falco Gent HSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Phantoms Basket Boom J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Aartselaar BBC HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Aartselaar BBC J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Schelle J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Essense Esbac J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Schelle HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Essense Esbac HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Schelle HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Essense Esbac HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Gembo Borgerhout HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Gembo Borgerhout HSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Basket Stabroek HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Boortmeerbeek & Berg Bulldogs HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Boortmeerbeek & Berg Bulldogs HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | KYD Kortenberg Young Devils J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Nieuw Brabo Antwerpen J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Sobabee Zwijndrecht J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | BC Asse-Ternat J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BBC Schelle DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Basketclub Red Sharks Koekelare DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |