Wedstrijden
Rangschikking
- U18 Niveau 3 R2 D (Basketbal Vlaanderen)
- U18 Niveau 3 F (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Antwerpen U18 Jongens Poule H (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Makeba Mariaburg Brasschaat OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kangoeroes Basket Mechelen J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Horticult Kontich Wolves J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Nieuw Brabo Antwerpen J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Phantoms Basket Boom J18 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Fellows Ekeren BBC J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Aartselaar BBC J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Duffel K.B.B.C. J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sobabee Zwijndrecht J18 A | 4 | 4 | 0 | 0 | 330 | 173 | 157 | 12 |
2 | Fellows Ekeren BBC J18 A | 4 | 3 | 1 | 0 | 220 | 232 | -12 | 10 |
3 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat J18 A | 4 | 3 | 1 | 0 | 287 | 209 | 78 | 10 |
4 | Gembo Borgerhout J18 B | 5 | 2 | 3 | 0 | 260 | 280 | -20 | 9 |
5 | Olicsa Antwerpen J18 B | 4 | 1 | 3 | 0 | 209 | 278 | -69 | 6 |
6 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren J18 B | 5 | 0 | 5 | 0 | 234 | 368 | -134 | 5 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KBBC Okido Arendonk J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Gembo Borgerhout J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | KBBC T&T Turnhout J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Soba Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Essense Esbac J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Sobabee Zwijndrecht J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Sobabee Zwijndrecht J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Essense Esbac HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Geranimo Bornem Basket J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Coveco Niel HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BBC Falco Gent HSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Phantoms Basket Boom J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Aartselaar BBC HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Aartselaar BBC J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |