Wedstrijden
Rangschikking
- 2e Provinciale Heren Vlaams-Brabant B (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaams-Brabant Heren 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaams-Brabant Heren 1/32 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Basket Willebroek OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Dynamo Bertem OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Haacht OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Kangoeroes Basket Mechelen OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Londerzeelse Dunkers HSE A | 2 | 2 | 0 | 0 | 112 | 67 | 45 | 6 |
2 | Merchtem Eagles HSE A | 2 | 2 | 0 | 0 | 143 | 123 | 20 | 6 |
3 | Strombeek Beavers Wemmel Basket Club HSE A | 2 | 2 | 0 | 0 | 105 | 93 | 12 | 6 |
4 | BC Asse-Ternat HSE C | 2 | 1 | 1 | 0 | 139 | 123 | 16 | 4 |
5 | BC Grimbergen HSE B | 2 | 1 | 1 | 0 | 130 | 138 | -8 | 4 |
6 | GSG Aarschot HSE C | 2 | 1 | 1 | 0 | 156 | 142 | 14 | 4 |
7 | Basket Club Groot Dilbeek HSE B | 2 | 1 | 1 | 0 | 120 | 133 | -13 | 4 |
8 | Dynamo Bertem HSE A | 1 | 1 | 0 | 0 | 75 | 50 | 25 | 3 |
9 | Stella Artois Leuven Bears HSE E | 2 | 0 | 2 | 0 | 94 | 114 | -20 | 2 |
10 | Bavi Vilvoorde HSE C | 1 | 0 | 1 | 0 | 39 | 41 | -2 | 1 |
11 | L.S.V. Basket Landen HSE B | 1 | 0 | 1 | 0 | 58 | 70 | -12 | 1 |
12 | Jets Basket Zaventem HSE B | 1 | 0 | 1 | 0 | 52 | 68 | -16 | 1 |
13 | Bct Overijse HSE B | 1 | 0 | 1 | 0 | 60 | 86 | -26 | 1 |
14 | BC Opwijk HSE B | 1 | 0 | 1 | 0 | 27 | 62 | -35 | 1 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hageland United HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BC Grimbergen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Bavi Vilvoorde HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BC Machelen-Diegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Stella Artois Leuven Bears HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Bavi Vilvoorde HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Stella Artois Leuven Bears HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | KYD Kortenberg Young Devils HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Jets Basket Zaventem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Merchtem Eagles HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Strombeek Beavers Wemmel Basket Club HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Black Devils Vorst HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Jets Basket Zaventem HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Dynamo Bertem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Bavi Vilvoorde HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Londerzeelse Dunkers HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BC Grimbergen HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Toyota Wouters Diest HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Clem Scherpenheuvel HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Stella Artois Leuven Bears HSE F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | De Rode Leeuwen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | BC Grimbergen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | GSG Aarschot HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | L.S.V. Basket Landen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | BC Opwijk HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Strombeek Beavers Wemmel Basket Club HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | 2B|SAFE Tienen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | BBC Haacht HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | Dynamo Bertem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Thor Tervuren HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | BC Opwijk HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | Basket Groot Zemst HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hageland United HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BC Grimbergen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Bavi Vilvoorde HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BC Machelen-Diegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Londerzeelse Dunkers HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BC Grimbergen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Stella Artois Leuven Bears HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | 2B|SAFE Tienen HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | GSG Aarschot HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Wobac Sint-Stevens-Woluwe HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | L.S.V. Basket Landen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | WIZ Basket Leuven HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BC Opwijk HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Bavi Vilvoorde HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Bct Overijse HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | KYD Kortenberg Young Devils HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Strombeek Beavers Wemmel Basket Club HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Stella Artois Leuven Bears HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | KYD Kortenberg Young Devils HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | GSG Aarschot HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | 2B|SAFE Tienen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Jets Basket Zaventem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | BC Machelen-Diegem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | BBC Haacht HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Merchtem Eagles HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Dynamo Bertem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | Jets Basket Zaventem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Strombeek Beavers Wemmel Basket Club HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | Thor Tervuren HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Dynamo Bertem HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Black Devils Vorst HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | Jets Basket Zaventem HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | Dynamo Bertem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | BBC Haacht HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | BC Opwijk HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | Bavi Vilvoorde HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | Londerzeelse Dunkers HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | Basket Groot Zemst HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
39 | Black Devils Vorst HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
40 | BC Grimbergen HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
41 | Toyota Wouters Diest HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
42 | Clem Scherpenheuvel HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
43 | Stella Artois Leuven Bears HSE F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
44 | De Rode Leeuwen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Willebroek HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Phantoms Basket Boom HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BC Opwijk HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Basket Groot Zemst HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Willebroek HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket Groot Zemst HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Phantoms Basket Boom HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Basket Willebroek DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Rebond Ottignies B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Basket Willebroek DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Rebond Ottignies A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Phantoms Basket Boom DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Kortrijk Spurs DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Basket Willebroek DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Basket Groot Zemst DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Basket Zonhoven DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Basket Willebroek J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Gent-Oost Eagles J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Okapi Aalst J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | KBBC Sparta Laarne DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Basket Willebroek DSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | BC Opwijk DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Antwerp Giants DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Basket Willebroek HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | Basket Willebroek HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Dynamo Bertem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | CFB Fleurus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Geranimo Bornem Basket HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | RPC Anderlecht | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | Red Vic Wilrijk HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | Boortmeerbeek & Berg Bulldogs HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | Phantoms Basket Boom HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | Basket Willebroek G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | Basket Willebroek G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | BC Asse-Ternat HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
39 | BBC Scheldejeugd Temse G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dynamo Bertem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Horticult Kontich Wolves HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Dynamo Bertem J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BC Grimbergen J21 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Dynamo Bertem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basketbal Academie Herentals HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | WIZ Basket Leuven HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Dynamo Bertem HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BBC Haacht HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Dynamo Bertem G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | GSG Aarschot G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BC Ecole P1 Anderlecht P1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BC Ecole P1 Anderlecht P1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BC Ecole P1 Anderlecht P1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Haacht DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Hasselt BT DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Basket Willebroek DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Haacht HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Stella Artois Leuven Bears HSE R | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BBC Scheppers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Scheppers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BBC Haacht M12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | GSG Aarschot G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Haacht HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Dynamo Bertem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kangoeroes Basket Mechelen J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BC Guco Lier Vzw J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Kangoeroes Basket Mechelen HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Titans Basketball Bonheiden HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Kangoeroes Basket Mechelen M14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Royal IV Brussel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Kangoeroes Basket Mechelen J21 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BBC Haacht J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Kangoeroes Basket Mechelen G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Elite Academy Antwerp G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Kangoeroes Basket Mechelen M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | DBC Osiris Okapi Aalst M19 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Kangoeroes Basket Mechelen J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Londerzeelse Dunkers J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Kangoeroes Basket Mechelen J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Gembo Borgerhout J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Kangoeroes Basket Mechelen M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Mercurius BBC Berchem M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Gembo Borgerhout J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Kangoeroes Basket Mechelen J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Roosendael (NL) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Dynamo Bertem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Kangoeroes Basket Mechelen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Basket Hema SKW DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | VOO Liège Panthers DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |