Rangschikking
- 2e Provinciale Heren Vlaams-Brabant A (Basketbal Vlaanderen)
- Duffel B.B.C. OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Telstar B.B.C. Mechelen OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- S.K.Eternit Kapelle o/d Bos OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BC Opwijk OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stella Artois Leuven Bears HSE D | 2 | 2 | 0 | 0 | 188 | 91 | 97 | 6 |
2 | BBC Haacht HSE A | 2 | 2 | 0 | 0 | 160 | 106 | 54 | 6 |
3 | KYD Kortenberg Young Devils HSE A | 2 | 2 | 0 | 0 | 138 | 96 | 42 | 6 |
4 | 2B|SAFE Tienen HSE B | 2 | 2 | 0 | 0 | 176 | 129 | 47 | 6 |
5 | De Rode Leeuwen HSE A | 2 | 2 | 0 | 0 | 129 | 101 | 28 | 6 |
6 | Triton Leuven HSE A | 2 | 2 | 0 | 0 | 146 | 126 | 20 | 6 |
7 | Hageland United HSE A | 2 | 1 | 1 | 0 | 171 | 161 | 10 | 4 |
8 | S.K.Eternit Kapelle o/d Bos HSE A | 2 | 1 | 1 | 0 | 102 | 133 | -31 | 4 |
9 | Boortmeerbeek & Berg Bulldogs HSE A | 2 | 0 | 2 | 0 | 121 | 143 | -22 | 2 |
10 | Basket Groot Zemst HSE A | 2 | 0 | 2 | 0 | 117 | 146 | -29 | 2 |
11 | Notre Dame Leuven HSE A | 2 | 0 | 2 | 0 | 127 | 162 | -35 | 2 |
12 | Thor Tervuren HSE A | 2 | 0 | 2 | 0 | 99 | 135 | -36 | 2 |
13 | Dynamo Bertem HSE B | 2 | 0 | 2 | 0 | 103 | 165 | -62 | 2 |
14 | Clem Scherpenheuvel HSE B | 2 | 0 | 2 | 0 | 95 | 178 | -83 | 2 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Duffel K.B.B.C. DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Mercurius BBC Berchem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Duffel K.B.B.C. HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Oxaco BBC Boechout HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Kangoeroes Basket Mechelen HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | S.K.Eternit Kapelle o/d Bos HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Duffel K.B.B.C. DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Antwerp Giants DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Duffel K.B.B.C. DSE Z | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Lyra Nila Nijlen DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Duffel K.B.B.C. G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Aartselaar BBC G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Telstar B.B.C. Mechelen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | S.K.Eternit Kapelle o/d Bos HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Haacht HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Telstar B.B.C. Mechelen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Haacht HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | 2B|SAFE Tienen HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | S.K.Eternit Kapelle o/d Bos HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Vriendenhof Walem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Strombeek Beavers Wemmel Basket Club HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Duffel K.B.B.C. HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Opwijk DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Jets Basket Zaventem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Onderons Grembergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BC Opwijk HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Panters Baasrode HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BC Opwijk HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | S.K.Eternit Kapelle o/d Bos HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BC Opwijk J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Koninklijke Sint-Niklase Condors J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BC Opwijk M12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | DBC Osiris Okapi Aalst G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Ecole P1 Anderlecht P1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |