Rangschikking
- U18 Niveau 3 R2 E (Basketbal Vlaanderen)
- U18 Niveau 3 J (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Optima Tessenderlo OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Finas Geel OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koninklijke Herentalse BBC J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket Malle J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Gembo Borgerhout J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Mercurius BBC Berchem J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Oxaco BBC Boechout J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Zuiderkempen Diamonds J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BBC Lyra Nila Nijlen J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Geel J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | K. Vabco Mol BBC J18 A | 4 | 4 | 0 | 0 | 318 | 195 | 123 | 12 |
2 | Koninklijke Herentalse BBC J18 A | 4 | 2 | 2 | 0 | 238 | 265 | -27 | 8 |
3 | BBC Geel J18 A | 3 | 2 | 1 | 0 | 176 | 156 | 20 | 7 |
4 | BBC Croonen Lommel J18 B | 3 | 1 | 2 | 0 | 191 | 219 | -28 | 5 |
5 | KBBC T&T Turnhout J18 A | 4 | 0 | 4 | 0 | 196 | 284 | -88 | 4 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Optima Tessenderlo HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Jets Basket Zaventem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Mercurius BBC Berchem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Optima Tessenderlo HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basketbal Academie Herentals HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | KBBC T&T Turnhout HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | KBBC Okido Arendonk HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Zuiderkempen Diamonds HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Optima Tessenderlo HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | L.S.V. Basket Landen HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Bree Basket HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Optima Tessenderlo J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Geel J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Cosmo Genk BBC HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Geel DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Notre Dame Leuven DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Geel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Phantoms Basket Boom HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | LDP Donza HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket Zonhoven DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BBC Croonen Lommel DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Geel J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Koninklijke BBC Union Leopoldsburg J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Optima Tessenderlo J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Geel HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Toyota Wouters Diest HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Basket Lummen J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Geel J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Hades Kiewit BBC J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Horticult Kontich Wolves HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BBC Lyra Nila Nijlen J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |