Wedstrijden
21/11
00:00
BBC Glory Bazel G12 A - Kangoeroes Basket Mechelen G12 A
U12 Niveau 3 H (Basketbal Vlaanderen)
06/03
00:00
Kangoeroes Basket Mechelen G12 A - BBC Erembodegem G12 A
U12 Niveau 3 R2 D (Basketbal Vlaanderen)
10/04
00:00
BBC Erembodegem G12 A - Kangoeroes Basket Mechelen G12 A
U12 Niveau 3 R2 D (Basketbal Vlaanderen)
Rangschikking
- U12 Niveau 3 R2 D (Basketbal Vlaanderen)
- U12 Niveau 3 H (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Antwerpen U12 Gemengd Poule C (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Erembodegem G12 A | 2 | 2 | 0 | 0 | 113 | 45 | 68 | 6 |
2 | BC Grimbergen G12 A | 1 | 0 | 1 | 0 | 31 | 51 | -20 | 1 |
3 | Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G12 A | 1 | 0 | 1 | 0 | 14 | 62 | -48 | 1 |
4 | Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Houtem G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | GSG Aarschot G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Kangoeroes Basket Mechelen G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Bct Overijse G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren G12 A | 6 | 5 | 1 | 0 | 368 | 236 | 132 | 16 |
2 | Phantoms Basket Boom G12 A | 6 | 4 | 2 | 0 | 429 | 271 | 158 | 14 |
3 | BBC Glory Bazel G12 A | 6 | 4 | 2 | 0 | 378 | 291 | 87 | 14 |
4 | Kangoeroes Basket Mechelen G12 A | 6 | 3 | 3 | 0 | 323 | 320 | 3 | 12 |
5 | Koninklijke Sint-Niklase Condors G12 A | 6 | 2 | 4 | 0 | 269 | 331 | -62 | 10 |
6 | Basket Willebroek G12 A | 6 | 0 | 6 | 0 | 103 | 421 | -318 | 6 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kangoeroes Basket Mechelen G12 A | 1 | 1 | 0 | 0 | 82 | 24 | 58 | 3 |
2 | BC Guco Lier Vzw G12 A | 1 | 1 | 0 | 0 | 86 | 29 | 57 | 3 |
3 | Geranimo Bornem Basket G12 A | 1 | 0 | 1 | 0 | 29 | 86 | -57 | 1 |
4 | BBC Putte G12 A | 1 | 0 | 1 | 0 | 24 | 82 | -58 | 1 |