Wedstrijden
15/11
00:00
"Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A - BBC Houtem G14 A
U14 Niveau 2 C (Basketbal Vlaanderen)
13/02
00:00
BBC United Ninove G14 A - BBC Houtem G14 A
U14 Niveau 2 R2 B (Basketbal Vlaanderen)
13/03
00:00
BBC Houtem G14 A - BBC United Ninove G14 A
U14 Niveau 2 R2 B (Basketbal Vlaanderen)
Rangschikking
- U14 Niveau 2 R2 B (Basketbal Vlaanderen)
- U14 Niveau 2 C (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Deinze-Nazareth OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Dbc Osiris Aalst OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Houtem OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC United Ninove G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Sgolba Aalter G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Houtem G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | LDP Donza G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Tigers Evergem G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Falco Gent G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BC Lede G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Gent-Oost Eagles G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Oostende G14 A | 4 | 4 | 0 | 0 | 388 | 138 | 250 | 12 |
2 | "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A | 3 | 2 | 1 | 0 | 214 | 157 | 57 | 7 |
3 | BBC Helios SanoRice Zottegem G14 A | 3 | 2 | 1 | 0 | 182 | 181 | 1 | 7 |
4 | BBC Houtem G14 A | 4 | 0 | 3 | 1 | 171 | 276 | -105 | 5 |
5 | Koninklijke BBC Oostkamp G14 A | 4 | 0 | 3 | 1 | 134 | 337 | -203 | 5 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LDP Donza HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | LDP Donza HSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Sobabee Zwijndrecht HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | LDP Donza HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Falco Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | LDP Donza HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Basket Sijsele HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | LDP Donza J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Gent-Oost Eagles J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | LDP Donza J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Koninklijke BBC Oostkamp J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | LDP Donza DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | DBC Houthalen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | LDP Donza G10 D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | BJM-Gembas Knesselare G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | LDP Donza G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | BBC Falco Gent G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | LDP Donza G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | BBC Houtem G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | BBC Houtem G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | LDP Donza J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Oxaco BBC Boechout J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | BBC Falco Gent G10 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Amon Jeugd Gentson J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | LDP Donza G14 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | LDP Donza G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | LDP Donza G10 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | LDP Donza M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | KBBC Sparta Laarne M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | BBC Houtem G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Zedelgem Lions DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BC Grimbergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | DBC Osiris Okapi Aalst M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Antwerp Giants M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | DBC Osiris Okapi Aalst M19 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Antwerp Giants M19 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | KBBC Sparta Laarne DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | R1D Wilink Rebond Ottignies-LLN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | R1D Ganshoren Dames Basket | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Jets Basket Zaventem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | DBC Osiris Okapi Aalst M16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Amon Jeugd Gentson M16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | DBC Osiris Okapi Aalst M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Amon Jeugd Gentson M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | DBC Osiris Okapi Aalst M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | BBC Houtem G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Basket Namur Capitale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Antwerp Giants DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Houtem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Gent-Oost Eagles DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Amon Jeugd Gentson DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Avanti Dames Brugge DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Houtem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Avanti Dames Brugge DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BBC Houtem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Houtem J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Helios SanoRice Zottegem J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | KBBC Sparta Laarne J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Houtem M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Bobcat Wielsbeke M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BJM-Gembas Knesselare DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | BJM-Gembas Knesselare HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BBC Houtem G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | BBC Erembodegem G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | BBC Falco Gent J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Okapi Aalst G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | BBC Houtem J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Okapi Aalst J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | BBC Houtem J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Amon Jeugd Gentson J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | BBC Houtem HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | LDP Donza HSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | BBC Houtem M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Phantoms Basket Boom M19 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | "Au Pingouin" Basket Blankenberge M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | BBC Houtem G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Basket Willebroek G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | BBC Houtem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | BBC Houtem G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | BJM-Gembas Knesselare G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | Avanti Brugge 2015 J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | Bobcat Wielsbeke J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | BBC Helios SanoRice Zottegem G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
39 | Okapi Aalst J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
40 | Tigers Evergem G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
41 | BBC Helios SanoRice Zottegem J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
42 | BJM-Gembas Knesselare M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
43 | LDP Donza HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
44 | Oxaco BBC Boechout G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
45 | Petit Enghien | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |