Wedstrijden
13/03
00:00
Basket Groot Zemst J18 A - Londerzeelse Dunkers J18 A
U18 Niveau 4 R2 F (Basketbal Vlaanderen)
28/03
00:00
Londerzeelse Dunkers J18 A - BBC Erembodegem J18 B
U18 Niveau 4 R2 F (Basketbal Vlaanderen)
02/05
00:00
Londerzeelse Dunkers J18 A - BBC United Ninove J18 A
U18 Niveau 4 R2 F (Basketbal Vlaanderen)
Rangschikking
- U18 Niveau 4 R2 F (Basketbal Vlaanderen)
- U18 Niveau 4 F (Basketbal Vlaanderen)
- Kangoeroes Basket Mechelen OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Erembodegem OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Strombeek Beavers Wemmel Basket Club OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Opwijk J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket Groot Zemst J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BC Lede J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Londerzeelse Dunkers J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Erembodegem J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket Club Groot Dilbeek J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Merchtem Eagles J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC United Ninove J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mercurius BBC Berchem J18 A | 3 | 3 | 0 | 0 | 204 | 79 | 125 | 9 |
2 | Phantoms Basket Boom J18 C | 3 | 3 | 0 | 0 | 208 | 111 | 97 | 9 |
3 | Londerzeelse Dunkers J18 A | 4 | 2 | 2 | 0 | 225 | 245 | -20 | 8 |
4 | Aartselaar BBC J18 B | 3 | 0 | 3 | 0 | 138 | 264 | -126 | 3 |
5 | BBC Coveco Niel J18 A | 3 | 0 | 2 | 0 | 99 | 175 | -76 | 2 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kangoeroes Basket Mechelen J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BC Guco Lier Vzw J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Kangoeroes Basket Mechelen HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Titans Basketball Bonheiden HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Kangoeroes Basket Mechelen M14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Royal IV Brussel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Kangoeroes Basket Mechelen J21 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BBC Haacht J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Kangoeroes Basket Mechelen G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Elite Academy Antwerp G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Kangoeroes Basket Mechelen M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | DBC Osiris Okapi Aalst M19 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Kangoeroes Basket Mechelen J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Londerzeelse Dunkers J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Kangoeroes Basket Mechelen J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Gembo Borgerhout J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Kangoeroes Basket Mechelen M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Mercurius BBC Berchem M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Gembo Borgerhout J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Kangoeroes Basket Mechelen J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Roosendael (NL) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Dynamo Bertem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Kangoeroes Basket Mechelen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Basket Hema SKW DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | VOO Liège Panthers DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Erembodegem J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BC Ecole Anderlecht U15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Erembodegem G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Onderons Grembergen G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Erembodegem G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Tigers Evergem G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BBC Erembodegem J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Houtem J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BBC Erembodegem G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Houtem G12 D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren J21 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BBC Erembodegem J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Londerzeelse Dunkers J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Sobabee Zwijndrecht J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BBC Erembodegem J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | BC Black Boys Erpe-Mere J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | River Trotters Hardinxveld Glessendam | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | BC Grimbergen J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | BBC Erembodegem G12 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | B.B.C. Zele G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | BC Ecole Anderlecht U15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | BC Guco Lier Vzw J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | BBC Helios SanoRice Zottegem J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Strombeek Beavers Wemmel Basket Club HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BC Machelen-Diegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Strombeek Beavers Wemmel Basket Club J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Londerzeelse Dunkers J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |