Wedstrijden
19/03
16:30
Antwerp Giants G12 A - Amon Jeugd Gentson G12 A
U12 Niveau 2 R2 B (Basketbal Vlaanderen)
104 - 45
02/04
16:30
Antwerp Giants G12 A - BBC Bazel G12 A
U12 Niveau 2 R2 B (Basketbal Vlaanderen)
50 - 76
14/05
11:00
Amon Jeugd Gentson G12 A - Antwerp Giants G12 A
U12 Niveau 2 R2 B (Basketbal Vlaanderen)
70 - 104
Rangschikking
- Beker van Antwerpen U12 Gemengd Poule H (Basketbal Vlaanderen)
- U12 Niveau 3 G (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Antwerpen U12 Gemengd Poule G (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Falco Gent OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- U12 Niveau 2 R2 B (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Antwerpen U12 Gemengd Poule E (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antwerp Giants G12 A | 1 | 1 | 0 | 0 | 102 | 42 | 60 | 3 |
2 | Olicsa Antwerpen G12 A | 1 | 1 | 0 | 0 | 49 | 46 | 3 | 3 |
3 | KBBC Okido Arendonk G12 A | 1 | 0 | 1 | 0 | 46 | 49 | -3 | 1 |
4 | KBBC T&T Turnhout G12 A | 1 | 0 | 1 | 0 | 42 | 102 | -60 | 1 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antwerp Giants G12 A | 8 | 7 | 1 | 0 | 771 | 317 | 454 | 22 |
2 | Gembo Borgerhout G12 A | 7 | 6 | 1 | 0 | 495 | 296 | 199 | 19 |
3 | Oxaco BBC Boechout G12 A | 7 | 5 | 2 | 0 | 529 | 333 | 196 | 17 |
4 | Basket Malle G12 A | 7 | 3 | 4 | 0 | 335 | 486 | -151 | 13 |
5 | Insurea Kontich Wolves G12 A | 7 | 1 | 6 | 0 | 321 | 480 | -159 | 9 |
6 | Olicsa Antwerpen G12 A | 8 | 0 | 8 | 0 | 252 | 791 | -539 | 8 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antwerp Giants G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Red Vic Wilrijk G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Duffel K.B.B.C. G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Kangoeroes Basket Mechelen G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Falco Gent J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Amon Jeugd Gentson J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Falco Gent G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Phantoms Basket Boom G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Okapi Aalst G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Falco Gent G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Okapi Aalst G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Falco Gent G12 D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Okapi Aalst G12 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Falco Gent HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BBC Falco Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Schelle HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | 2B|SAFE Tienen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BBC Falco Gent G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Gent-Oost Eagles G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | BBC Falco Gent HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Amon Jeugd Gentson HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | BBC Falco Gent G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Antwerp Giants G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | BBC Falco Gent J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Amstelveen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | BBC Falco Gent J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Amstelveen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | BBC Falco Gent J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Panters Baasrode J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | BBC Falco Gent HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Basketclub Red Sharks Koekelare HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Phantoms Basket Boom G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | Koninklijke Sint-Niklase Condors J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | Mibac Middelkerke HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | Sobabee Zwijndrecht G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | Silaba Zelzate HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | Koninklijke BBC Oostkamp G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | LDP Donza HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | Sobabee Zwijndrecht G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Bazel G12 A | 14 | 14 | 0 | 0 | 1193 | 535 | 658 | 42 |
2 | BC Asse-Ternat G12 A | 14 | 9 | 5 | 0 | 729 | 685 | 44 | 32 |
3 | Okapi Aalst G12 A | 12 | 9 | 3 | 0 | 786 | 554 | 232 | 30 |
4 | Gembo Borgerhout G12 A | 13 | 8 | 4 | 1 | 792 | 793 | -1 | 30 |
5 | Antwerp Giants G12 A | 13 | 7 | 5 | 1 | 815 | 733 | 82 | 28 |
6 | BC Guco Lier Vzw G12 A | 14 | 3 | 11 | 0 | 608 | 908 | -300 | 20 |
7 | Mercurius BBC Berchem G12 A | 14 | 3 | 10 | 0 | 596 | 812 | -216 | 19 |
8 | Amon Jeugd Gentson G12 A | 14 | 0 | 14 | 0 | 677 | 1176 | -499 | 14 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oxaco BBC Boechout G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Putte G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Antwerp Giants G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | KBBC T&T Turnhout G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stats: Antwerp Giants G12 A
14
Wins
Wins
1586
Goals
Goals