Wedstrijden
Rangschikking
- Beker van Antwerpen Heren 1/32 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- 3e Provinciale Heren Antwerpen A (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Antwerpen Heren 1/32 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Antwerp Giants OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Aartselaar BBC OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Sint Jan Zedelgem Lions vzw OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Zuiderkempen Diamonds OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Ekeren BBC OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Antwerpen Heren 1/32 Finale (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Phantoms Basket Boom HSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket Malle HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Coveco Niel HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Fellows Ekeren BBC HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Aartselaar BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Red Vic Wilrijk HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Oxaco BBC Boechout HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BC Guco Lier Vzw HSE F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Zuiderkempen Diamonds HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Oxaco BBC Boechout HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Berlaar HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Elite Academy Antwerp HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Horticult Kontich Wolves HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC 708 Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Gembo Borgerhout HSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Sobabee Zwijndrecht HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Basket Malle HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Geranimo Bornem Basket HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Horticult Kontich Wolves HSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Olicsa Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | KBBC Okido Arendonk HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Essense Esbac HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | BC Guco Lier Vzw HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Essense Esbac HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Phantoms Basket Boom HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Phantoms Basket Boom HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | Oxaco BBC Boechout HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Fellows Ekeren BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | BBC Musketiers Vremde Vzw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Phantoms Basket Boom HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Sobabee Zwijndrecht HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | Mercurius BBC Berchem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | BC Guco Lier Vzw HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | Kangoeroes Basket Mechelen HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | Mercurius BBC Berchem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | Basket Stabroek HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
39 | BBC Geel HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
40 | BBC Floorcouture Zoersel HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
41 | BC Guco Lier Vzw HSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
42 | Wuustwezel BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
43 | Titans Basketball Bonheiden HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
44 | Aartselaar BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
45 | Aartselaar BBC HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
46 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
47 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
48 | KBBC T&T Turnhout HSE F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
49 | BBC Coveco Niel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
50 | Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
51 | Nieuw Brabo Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
52 | KBBC Okido Arendonk HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
53 | Basket Stabroek HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
54 | Zuiderkempen Diamonds HSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
55 | Fellows Ekeren BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
56 | Vriendenhof Walem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
57 | Willibies Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
58 | Gembo Borgerhout HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
59 | Horticult Kontich Wolves HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
60 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
61 | Basket Malle HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
62 | Antwerp Giants HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
63 | BBC Schelle HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
64 | BBC Putte HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wuustwezel BBC HSE A | 26 | 22 | 4 | 0 | 1851 | 1459 | 392 | 70 |
2 | Mercurius BBC Berchem HSE B | 26 | 19 | 7 | 0 | 1781 | 1551 | 230 | 64 |
3 | KBBC Okido Arendonk HSE C | 26 | 19 | 7 | 0 | 1729 | 1557 | 172 | 64 |
4 | Zuiderkempen Diamonds HSE C | 25 | 19 | 6 | 0 | 1637 | 1450 | 187 | 63 |
5 | Insurea Kontich Wolves HSE D | 26 | 17 | 9 | 0 | 1668 | 1515 | 153 | 60 |
6 | BBC Floorcouture Zoersel HSE A | 25 | 15 | 10 | 0 | 1619 | 1557 | 62 | 55 |
7 | Essense Esbac HSE A | 25 | 15 | 10 | 0 | 1819 | 1640 | 179 | 55 |
8 | KBBC T&T Turnhout HSE D | 26 | 12 | 14 | 0 | 1638 | 1628 | 10 | 50 |
9 | BBC Lyra Nila Nijlen HSE A | 26 | 12 | 13 | 0 | 1535 | 1562 | -27 | 49 |
10 | Antwerp Giants HSE D | 25 | 10 | 15 | 0 | 1528 | 1590 | -62 | 45 |
11 | Sobabee Zwijndrecht HSE B | 25 | 6 | 17 | 0 | 1451 | 1688 | -237 | 35 |
12 | Fellows Ekeren BBC HSE C | 25 | 5 | 19 | 0 | 1445 | 1676 | -231 | 34 |
13 | Basket Stabroek HSE C | 26 | 4 | 21 | 0 | 1372 | 1887 | -515 | 33 |
14 | BBC Geel HSE C | 26 | 4 | 20 | 0 | 1476 | 1789 | -313 | 32 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Stabroek HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Kangoeroes Basket Mechelen HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Wuustwezel BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Olicsa Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | KBBC Okido Arendonk HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Nieuw Brabo Antwerpen HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Fellows Ekeren BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Phantoms Basket Boom HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Wuustwezel BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Duffel K.B.B.C. HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Essense Esbac HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Insurea Kontich Wolves HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Elite Academy Antwerp HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Phantoms Basket Boom HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Mercurius BBC Berchem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Geranimo Bornem Basket HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Basket Malle HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Titans Basketball Bonheiden HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Basket Willebroek HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Oxaco BBC Boechout HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Basket Stabroek HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | KBBC T&T Turnhout HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | Basketbal Academie Herentals HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Insurea Kontich Wolves HSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | BBC Geel HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Gembo Borgerhout HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | BC Guco Lier Vzw HSE F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | Sobabee Zwijndrecht HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | K. Vabco Mol BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | Vriendenhof Walem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | KBBC T&T Turnhout HSE F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | Red Vic Wilrijk HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | BBC Lyra Nila Nijlen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
39 | BBC Coveco Niel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
40 | Koninklijke Herentalse BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
41 | BBC Putte HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
42 | KBBC Okido Arendonk HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
43 | Zuiderkempen Diamonds HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
44 | KBBC Okido Arendonk HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
45 | Essense Esbac HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
46 | Mercurius BBC Berchem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
47 | Insurea Kontich Wolves HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
48 | BBC Coveco Niel HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
49 | Basket Malle HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
50 | Fellows Ekeren BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
51 | Phantoms Basket Boom HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
52 | BBC Lyra Nila Nijlen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
53 | Oxaco BBC Boechout HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
54 | BC Guco Lier Vzw HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
55 | BC Guco Lier Vzw HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
56 | Basket Willebroek HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
57 | Nieuw Brabo Antwerpen HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
58 | KBBC T&T Turnhout HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
59 | Spartacus SCK Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
60 | Nieuw Brabo Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
61 | Antwerp Giants HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
62 | Oxaco BBC Boechout HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
63 | Zuiderkempen Diamonds HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
64 | Aartselaar BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van Antwerp Giants OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aartselaar BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Gembo Borgerhout HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Aartselaar BBC DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Gembo Borgerhout DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Aartselaar BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Mercurius BBC Berchem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Aartselaar BBC HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Basket Club Groot Dilbeek HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BBC Lyra Nila Nijlen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Titans Basketball Keerbergen HSE R | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Aartselaar BBC J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BasKet Tongeren J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zedelgem Lions DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Sgolba Aalter DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Zedelgem Lions J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BJM-Gembas Knesselare J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Zedelgem Lions HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BJM-Gembas Knesselare HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Basketball Brunehaut - A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Vk Iebac Ieper HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BBC Falco Gent HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Zedelgem Lions G12 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Kortrijk Spurs G12 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Zedelgem Lions J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Carrefour Market Basket Blankenberge J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Leuze | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BT Kortemark HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Zedelgem Lions HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Antwerp Giants HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuiderkempen Diamonds HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Jette Fresh Air | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | GSG Aarschot HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Zuiderkempen Diamonds HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | GSG Aarschot HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Zuiderkempen Diamonds DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | B.C. Gems Diepenbeek DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Zuiderkempen Diamonds HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | GSG Aarschot HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Aartselaar BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Aartselaar BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Zuiderkempen Diamonds HSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Basketbal Academie Herentals HSE Z | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Zuiderkempen Diamonds J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | KBBC Sparta Laarne J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Zuiderkempen Diamonds J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | KBBC Sparta Laarne J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | KBBC Sparta Laarne HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | KBBC Sparta Laarne HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fellows Ekeren BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Gembo Borgerhout HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Phantoms Basket Boom HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Soba Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Fellows Ekeren BBC G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Insurea Kontich Wolves G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Fellows Ekeren BBC J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Phantoms Basket Boom J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Fellows Ekeren BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Basket Stabroek HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Nieuw Brabo Antwerpen J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Olicsa Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Titans Basketball Bonheiden HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Fellows Ekeren BBC G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Olicsa Antwerpen G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Fellows Ekeren BBC G10 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Olicsa Antwerpen G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Red Vic Wilrijk G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Fellows Ekeren BBC M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Mercurius BBC Berchem M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Antwerp Giants HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Red Vic Wilrijk M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Fellows Ekeren BBC J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Antwerp Giants J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van Beker van Antwerpen Heren 1/32 Finale (Basketbal Vlaanderen)
Stats: Antwerp Giants HSE D
10
Wins
Wins
1528
Goals
Goals