Wedstrijden
Rangschikking
- Beker van Antwerpen Dames 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Antwerpen Dames 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- 1e Provinciale Dames Antwerpen (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Antwerpen Dames 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Mercurius BBC Berchem OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Hasselt BT OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Dbc Osiris Aalst OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Antwerpen Dames 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Antwerpen Dames 1/4 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen Dames Poule B (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Titans Basketball Bonheiden DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Mercurius BBC Berchem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Schelle DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Antwerp Giants DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | KBBC T&T Turnhout DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket Hema SKW DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Aartselaar BBC DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Kangoeroes Basket Mechelen DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BBC Lyra Nila Nijlen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Duffel K.B.B.C. DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Basket Willebroek DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Phantoms Basket Boom DSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Antwerp Giants DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Lyra Nila Nijlen DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Kangoeroes Basket Mechelen DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Aartselaar BBC DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Titans Basketball Bonheiden DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Mercurius BBC Berchem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Schelle DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Basket Hema SKW DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Malle DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Lyra Nila Nijlen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Gembo Borgerhout DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Olicsa Antwerpen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Phantoms Basket Boom DSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Basket Willebroek DSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Red Vic Wilrijk DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Kangoeroes Basket Mechelen DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Aartselaar BBC DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Phantoms Basket Boom DSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Koninklijke Herentalse BBC DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Antwerp Giants DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | KBBC T&T Turnhout DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Aartselaar BBC DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Kangoeroes Basket Mechelen DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Duffel K.B.B.C. DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Basket Willebroek DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Koninklijke Herentalse BBC DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Antwerp Giants DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | BBC Lyra Nila Nijlen DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kangoeroes Basket Mechelen DSE C | 22 | 20 | 2 | 0 | 1536 | 1037 | 499 | 62 |
2 | BC Guco Lier Vzw DSE B | 22 | 20 | 2 | 0 | 1406 | 1097 | 309 | 62 |
3 | Mercurius BBC Berchem DSE A | 22 | 16 | 6 | 0 | 1268 | 1066 | 202 | 54 |
4 | Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE A | 22 | 14 | 8 | 0 | 1282 | 1033 | 249 | 50 |
5 | Koninklijke Herentalse BBC DSE A | 22 | 14 | 8 | 0 | 1247 | 1255 | -8 | 50 |
6 | KBBC T&T Turnhout DSE A | 21 | 13 | 8 | 0 | 1367 | 1251 | 116 | 47 |
7 | Aartselaar BBC DSE A | 22 | 9 | 12 | 0 | 1210 | 1245 | -35 | 39 |
8 | Antwerp Giants DSE B | 21 | 7 | 14 | 0 | 1078 | 1312 | -234 | 35 |
9 | Titans Basketball Bonheiden DSE B | 21 | 6 | 14 | 0 | 1016 | 1225 | -209 | 32 |
10 | Gembo Borgerhout DSE A | 21 | 4 | 17 | 0 | 976 | 1253 | -277 | 29 |
11 | Phantoms Basket Boom DSE D | 21 | 4 | 17 | 0 | 1017 | 1358 | -341 | 29 |
12 | Duffel K.B.B.C. DSE B | 21 | 2 | 17 | 0 | 896 | 1167 | -271 | 23 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Red Vic Wilrijk DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Duffel K.B.B.C. DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Aartselaar BBC DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Aartselaar BBC DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BC Guco Lier Vzw DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Kangoeroes Basket Mechelen DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Mercurius BBC Berchem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | KBBC T&T Turnhout DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BBC Schelle DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Antwerp Giants DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Fellows Ekeren BBC DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Zuiderkempen Diamonds DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Phantoms Basket Boom DSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Basket Willebroek DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Antwerp Giants DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Olicsa Antwerpen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Koninklijke Herentalse BBC DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Gembo Borgerhout DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | BBC Lyra Nila Nijlen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Koninklijke Herentalse BBC DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Phantoms Basket Boom DSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Titans Basketball Bonheiden DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mercurius BBC Berchem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | B.C. Gems Diepenbeek DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Mercurius BBC Berchem M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Titans Basketball Bonheiden M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Mercurius BBC Berchem M12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Femina Habac Sint-Truiden M12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Mercurius BBC Berchem M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Femina Habac Sint-Truiden M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Mercurius BBC Berchem M19 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Femina Habac Sint-Truiden M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Mercurius BBC Berchem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Femina Habac Sint-Truiden DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Femina Habac Sint-Truiden DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Mercurius BBC Berchem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BBC Optima Tessenderlo HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Mercurius BBC Berchem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BBC Optima Tessenderlo HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hasselt BT DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BC Grimbergen DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Hasselt BT DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Zuiderkempen Diamonds DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Clem Scherpenheuvel DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Mercurius BBC Berchem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Hasselt BT HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Kangoeroes Basket Mechelen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Hasselt BT G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Basket Lummen G10 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Hasselt BT G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Basket Lummen G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Hasselt BT HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Stevoort BBC HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Hasselt BT G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | B.C. Gems Diepenbeek G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van Dbc Osiris Aalst OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antwerp Giants DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Fellows Ekeren BBC DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Duffel K.B.B.C. DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Phantoms Basket Boom DSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket Willebroek DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Antwerp Giants DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Olicsa Antwerpen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Aartselaar BBC DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BC Guco Lier Vzw DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Kangoeroes Basket Mechelen DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Mercurius BBC Berchem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | KBBC T&T Turnhout DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Schelle DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Titans Basketball Bonheiden DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olicsa Antwerpen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Schelle DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Mercurius BBC Berchem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Kangoeroes Basket Mechelen DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BC Guco Lier Vzw DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Antwerp Giants DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Groot Zemst DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Mercurius BBC Berchem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | KBBC Sparta Laarne DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Houthalen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stats: Mercurius BBC Berchem DSE A
16
Wins
Wins
1268
Goals
Goals