Wedstrijden
06/11
18:30
Amon Jeugd Gentson DSE A - Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B
1e Landelijke Dames (Basketbal Vlaanderen)
81 - 57
24/01
20:30
Amon Jeugd Gentson DSE A - Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B
Beker van Vlaanderen Dames 1/4 Finale (Basketbal Vlaanderen)
58 - 69
26/02
17:00
Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B - Amon Jeugd Gentson DSE A
1e Landelijke Dames (Basketbal Vlaanderen)
52 - 72
Rangschikking
- Beker van Vlaanderen Dames 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen Dames Poule A (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van West-Vlaanderen Dames 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- 1e Landelijke Dames (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van West-Vlaanderen Dames 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Antwerp Giants OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Koninklijk Basket Team ION Waregem OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Deinze-Nazareth OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Wytewa Roeselare OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BJM-Gembas Knesselare OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Dbc Osiris Aalst OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen Dames Poule H (Basketbal Vlaanderen)
- Mibac Middelkerke OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen Dames 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van West-Vlaanderen Dames 1/4 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen Dames 1/4 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen Dames 1/2 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen Dames Poule I (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hasselt BT DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Basket Hema SKW DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Wildcats Gavere DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Croonen Lommel DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Zuiderkempen Diamonds DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Basket Willebroek DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | DBC Houthalen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Kortrijk Spurs DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Phantoms Basket Boom DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Amon Jeugd Gentson DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Antwerp Giants DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B | 3 | 3 | 0 | 0 | 229 | 154 | 75 | 9 |
2 | BBC Houtem DSE A | 3 | 2 | 1 | 0 | 182 | 170 | 12 | 7 |
3 | KBBC Okido Arendonk DSE A | 3 | 1 | 2 | 0 | 181 | 220 | -39 | 5 |
4 | BC Guco Lier Vzw DSE A | 3 | 0 | 3 | 0 | 153 | 201 | -48 | 3 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wytewa Roeselare DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | KB Oostende Bredene DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Bbv Oedelem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Kortrijk Spurs DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Avanti Dames Brugge DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Mibac Middelkerke DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Kortrijk Spurs DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Avanti Dames Brugge DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Basket SKT Ieper DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | B.C. Blue Stars Brugge DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Basket Desselgem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Phantoms Basket Boom DSE B | 24 | 23 | 1 | 0 | 1896 | 1294 | 602 | 70 |
2 | Amon Jeugd Gentson DSE A | 24 | 18 | 6 | 0 | 1579 | 1317 | 262 | 60 |
3 | House Of Talents Kortrijk Spurs DSE B | 23 | 16 | 7 | 0 | 1479 | 1369 | 110 | 55 |
4 | Basket Willebroek DSE A | 24 | 15 | 9 | 0 | 1705 | 1517 | 188 | 54 |
5 | Basket SKT Ieper DSE A | 24 | 14 | 10 | 0 | 1500 | 1426 | 74 | 52 |
6 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE A | 23 | 14 | 9 | 0 | 1615 | 1523 | 92 | 51 |
7 | Hasselt BT DSE A | 24 | 11 | 13 | 0 | 1516 | 1551 | -35 | 46 |
8 | BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE A | 24 | 10 | 14 | 0 | 1270 | 1407 | -137 | 44 |
9 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B | 23 | 8 | 15 | 0 | 1346 | 1495 | -149 | 39 |
10 | Kangoeroes Basket Mechelen DSE B | 23 | 8 | 14 | 0 | 1334 | 1479 | -145 | 38 |
11 | Antwerp Giants DSE A | 24 | 7 | 16 | 0 | 1304 | 1537 | -233 | 37 |
12 | Avanti Brugge Dames DSE A | 24 | 6 | 18 | 0 | 1236 | 1559 | -323 | 36 |
13 | Basket Houthalen DSE A | 24 | 4 | 20 | 0 | 1310 | 1616 | -306 | 32 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket SKT Ieper DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Bbv Oedelem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Desselgem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Torhout Lions DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | B.C. Blue Stars Brugge DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | B.C. Blue Stars Brugge DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | KB Oostende Bredene Basket@sea DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | House Of Talents Kortrijk Spurs DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Wytewa Roeselare DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Mibac Middelkerke DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | KBGO Finexa Basket@Sea DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | House Of Talents Kortrijk Spurs DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Basket SKT Ieper DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van Antwerp Giants OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koninklijk Basket Team ION Waregem M19 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | TEF Kain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | TEF Kain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | DBC Osiris Okapi Aalst M19 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Koninklijk Basket Team ION Waregem M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Femina Habac Sint-Truiden M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Spirou Ladies Charleroi DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Phantoms Basket Boom DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Koninklijk Basket Team ION Waregem HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Basket Desselgem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | DBC Osiris Okapi Aalst M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Koninklijk Basket Team ION Waregem J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | LDP Donza J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Koninklijk Basket Team ION Waregem J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Red Vic Wilrijk J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | TEF Kain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Koninklijk Basket Team ION Waregem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | BBC Zulte ID-recruitment HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Phantoms Basket Boom DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | TEF Kain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | Koninklijk Basket Team ION Waregem G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | BT Bouw en Renovatie Lauwe HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | KB Oostende Bredene Basket@sea M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | Koninklijk Basket Team ION Waregem M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | TEF Kain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LDP Donza DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Kortrijk Spurs DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | LDP Donza J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Koninklijke Sint-Niklase Condors J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | LDP Donza J21 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Koninklijke Sint-Niklase Condors J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | LDP Donza M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Houtem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Insurea Kontich Wolves J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BC Asse-Ternat J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Olympos Marke J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | LDP Donza G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Falco Gent G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | LDP Donza J16 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BBC Falco Gent J16 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Koninklijk Basket Team ION Waregem G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | KBBC Bavi Gent J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Kortrijk Spurs J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | LDP Donza J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Kortrijk Spurs J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wytewa Roeselare DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Wytewa Roeselare HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BJM-Gembas Knesselare HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Wytewa Roeselare HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BJM-Gembas Knesselare HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Wytewa Roeselare J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Koninklijke BBC Oostkamp J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Amon Jeugd Gentson J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Wytewa Roeselare G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BJM-Gembas Knesselare G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Wytewa Roeselare M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Bobcat Wielsbeke M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van BJM-Gembas Knesselare OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van Dbc Osiris Aalst OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Croonen Lommel DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Feniks Futuria Gent DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | KBBC Okido Arendonk DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mibac Middelkerke HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | A.C.J. Basket Brugge HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Basket Midwest Izegem HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Mibac Middelkerke HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Wervik HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Mibac Middelkerke DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Carrefour Market Basket Blankenberge DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | KBGO Finexa Basket@Sea DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | KB Oostende Bredene Basket@sea J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Grimbergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Basket SKT Ieper DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Lummen DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Hasselt BT DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Kangoeroes Basket Mechelen DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | KBBC Sparta Laarne DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Phantoms Basket Boom DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Basket Willebroek DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Antwerp Giants DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Basket Houthalen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | House Of Talents Kortrijk Spurs DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Amon Jeugd Gentson DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | House Of Talents Kortrijk Spurs DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | KBGO Finexa Basket@Sea DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Mibac Middelkerke DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | House Of Talents Kortrijk Spurs DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Willebroek DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amon Jeugd Gentson DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Zuiderkempen Diamonds DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Wildcats Gavere DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BC Asse-Ternat DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stats: Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B
8
Wins
Wins
1346
Goals
Goals