Wedstrijden
Rangschikking
- Beker van Vlaanderen Heren 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- 1e Prov. Heren Oost-Vlaanderen (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Heren 1/32 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Basket Club Groot Dilbeek OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Houtem OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Haantjes Oudenaarde OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BC Knokke-Heist OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Heren 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Heren 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Heren 1/32 Finale (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kortrijk Spurs HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Hasselt BT HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Clem Scherpenheuvel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Okapi Aalst HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Stella Artois Leuven Bears HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BasKet Tongeren HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Kortrijk Spurs HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Hasselt BT HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Basket SKT Ieper HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Phantoms Basket Boom HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Oxaco BBC Boechout HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BC Guco Lier Vzw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Koninklijke BBC Oostkamp HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Oxaco BBC Boechout HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Hubo Limburg United HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Antwerp Giants HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | BBC Geel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Gembo Borgerhout HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Basket Sijsele HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Koninklijk Basket Team ION Waregem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Horticult Kontich Wolves HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Wanty Gent Hawks HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | BBC Croonen Lommel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | GSG Aarschot HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | LDP Donza HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sgolba Aalter HSE A | 26 | 22 | 4 | 0 | 2154 | 1626 | 528 | 70 |
2 | BJM-Gembas Knesselare HSE A | 26 | 21 | 5 | 0 | 1967 | 1654 | 313 | 68 |
3 | KBBC Bavi Gent HSE A | 26 | 18 | 8 | 0 | 1900 | 1689 | 211 | 62 |
4 | Basket Meetjesland HSE A | 26 | 16 | 10 | 0 | 1973 | 1733 | 240 | 58 |
5 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE A | 26 | 15 | 11 | 0 | 1869 | 1954 | -85 | 56 |
6 | KBBC Sparta Laarne HSE A | 26 | 15 | 11 | 0 | 1885 | 1764 | 121 | 56 |
7 | Blue Rocks Ronse-Kluisbergen HSE A | 26 | 14 | 12 | 0 | 1769 | 1874 | -105 | 54 |
8 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde HSE A | 26 | 11 | 15 | 0 | 1774 | 1899 | -125 | 48 |
9 | BBC Scheldejeugd Temse HSE A | 26 | 10 | 16 | 0 | 1776 | 1768 | 8 | 46 |
10 | Panters Baasrode HSE B | 26 | 10 | 15 | 0 | 1680 | 1816 | -136 | 45 |
11 | Gent-Oost Eagles HSE B | 26 | 9 | 17 | 0 | 1688 | 1893 | -205 | 44 |
12 | LDP Donza HSE C | 26 | 9 | 17 | 0 | 1693 | 1837 | -144 | 44 |
13 | BBC United Ninove HSE A | 26 | 6 | 20 | 0 | 1686 | 1962 | -276 | 38 |
14 | BBC Zulte ID-recruitment HSE A | 26 | 6 | 18 | 0 | 1396 | 1741 | -345 | 36 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van Beker van Oost-Vlaanderen Heren 1/32 Finale (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Club Groot Dilbeek HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC United Ninove HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Wuitens Hamme HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Club Groot Dilbeek HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Auderghem P2A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Basket Club Groot Dilbeek J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | La Chênaie Ukkel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Basket Club Groot Dilbeek J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | La Chênaie Ukkel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van BBC Houtem OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Gent-Oost Eagles M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | DBC Osiris Okapi Aalst M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Desselgem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Knokke-Heist HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BJM-Gembas Knesselare HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BC Knokke-Heist HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Schelle HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket Midwest Izegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BC Knokke-Heist HSE Z | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BC Knokke-Heist J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van Beker van Oost-Vlaanderen Heren 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amon Jeugd Gentson HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Panters Baasrode HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC United Ninove HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BJM-Gembas Knesselare HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Panters Baasrode HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket Meetjesland HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Okapi Aalst HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | LDP Donza HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | LDP Donza HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Gent-Oost Eagles HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Hotshots Destelbergen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | KBBC Sparta Laarne HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC United Ninove HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Feniks Futuria Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BJM-Gembas Knesselare HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BBC United Ninove HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | KBBC Bavi Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Gent-Oost Eagles HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | LDP Donza HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BBC Scheldejeugd Temse HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stats: Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde HSE A
11
Wins
Wins
1774
Goals
Goals