Rangschikking
- Beker van Oost-Vlaanderen Dames Poule A (Basketbal Vlaanderen)
- 1e Prov. Dames Oost-Vlaanderen (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Dames Voorronde (Basketbal Vlaanderen)
- KBBC Bavi Gent OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Basics Melsele OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BC Asse-Ternat OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Lokeren OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Olympia Denderleeuw DSE A | 4 | 4 | 0 | 0 | 224 | 164 | 60 | 12 |
2 | BBC Lokeren DSE A | 4 | 3 | 1 | 0 | 193 | 163 | 30 | 10 |
3 | BJM-Gembas Knesselare DSE A | 4 | 2 | 2 | 0 | 200 | 182 | 18 | 8 |
4 | KBBC Bavi Gent DSE A | 4 | 1 | 3 | 0 | 165 | 193 | -28 | 6 |
5 | BBC Hotshots Destelbergen DSE A | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 80 | -80 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Houtem DSE B | 24 | 22 | 2 | 0 | 1508 | 995 | 513 | 68 |
2 | Blue Rocks Ronse-Kluisbergen DSE A | 24 | 19 | 4 | 0 | 1318 | 1087 | 231 | 61 |
3 | Gent-Oost Eagles DSE A | 24 | 17 | 7 | 0 | 1438 | 1211 | 227 | 58 |
4 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE C | 24 | 16 | 8 | 0 | 1464 | 1247 | 217 | 56 |
5 | Koninklijke Sint-Niklase Condors DSE A | 23 | 15 | 8 | 0 | 1433 | 1291 | 142 | 53 |
6 | BBC Olympia Denderleeuw DSE A | 24 | 13 | 11 | 0 | 1290 | 1248 | 42 | 50 |
7 | Sgolba Aalter DSE A | 24 | 13 | 10 | 0 | 1249 | 1185 | 64 | 49 |
8 | Amon Jeugd Gentson DSE C | 24 | 10 | 14 | 0 | 1419 | 1442 | -23 | 44 |
9 | BBC Wildcats Gavere DSE B | 23 | 11 | 11 | 0 | 1258 | 1217 | 41 | 44 |
10 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren DSE A | 24 | 9 | 15 | 0 | 1276 | 1360 | -84 | 42 |
11 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde DSE A | 24 | 4 | 20 | 0 | 1147 | 1474 | -327 | 32 |
12 | BJM-Gembas Knesselare DSE B | 24 | 4 | 20 | 0 | 994 | 1591 | -597 | 32 |
13 | BBC Lokeren DSE A | 24 | 2 | 22 | 0 | 1000 | 1446 | -446 | 28 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amon Jeugd Gentson DSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Blue Rocks Ronse-Kluisbergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Sgolba Aalter DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Gent-Oost Eagles DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Lokeren DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BJM-Gembas Knesselare DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Hotshots Destelbergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Wildcats Gavere DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Tigers Evergem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Koninklijke Sint-Niklase Condors DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Houtem DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Onderons Grembergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BC Black Boys Erpe-Mere DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | BBC Wildcats Gavere DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | KBBC Sparta Laarne DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KBBC Bavi Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Amon Jeugd Gentson HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Racing Brugge HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | KBBC Bavi Gent DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Lokeren DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | KBBC Bavi Gent HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Basket Club Groot Dilbeek HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | KBBC Bavi Gent HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Gent-Oost Eagles HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Merchtem Eagles HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Zulte ID-recruitment HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | KBBC Bavi Gent HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Vesting Denderleeuw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | KBBC Eksaarde HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | KBBC Bavi Gent G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | BBC Assenede G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | KBBC Bavi Gent G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | BBC Falco Gent G12 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Phantoms Basket Boom HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Koninklijke Sint-Niklase Condors J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BC Cobras Schoten-Brasschaat M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Lokeren DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Elite Academy Antwerp J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Geranimo Bornem Basket HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Mercurius BBC Berchem G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Antwerp Giants G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Antwerp Giants M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Nieuw Brabo Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Phantoms Basket Boom J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Geranimo Bornem Basket HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van BC Asse-Ternat OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Lokeren HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Salamander | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Lokeren DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Onderons Grembergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Onderons Grembergen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Lokeren G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Gent-Oost Eagles G12 D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stats: BBC Lokeren DSE A
2
Wins
Wins
1000
Goals
Goals