Rangschikking
- Beker van Antwerpen Heren 1/32 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- 4e Provinciale Heren Antwerpen D (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Antwerpen Heren 1/32 Finale (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Phantoms Basket Boom HSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket Malle HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Coveco Niel HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Fellows Ekeren BBC HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Aartselaar BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Red Vic Wilrijk HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Oxaco BBC Boechout HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BC Guco Lier Vzw HSE F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Zuiderkempen Diamonds HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Oxaco BBC Boechout HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Berlaar HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Elite Academy Antwerp HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Horticult Kontich Wolves HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC 708 Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Gembo Borgerhout HSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Sobabee Zwijndrecht HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Basket Malle HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Geranimo Bornem Basket HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Horticult Kontich Wolves HSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Olicsa Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | KBBC Okido Arendonk HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Essense Esbac HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | BC Guco Lier Vzw HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Essense Esbac HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Phantoms Basket Boom HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Phantoms Basket Boom HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | Oxaco BBC Boechout HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Fellows Ekeren BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | BBC Musketiers Vremde Vzw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Phantoms Basket Boom HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Sobabee Zwijndrecht HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | Mercurius BBC Berchem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | BC Guco Lier Vzw HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | Kangoeroes Basket Mechelen HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | Mercurius BBC Berchem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | Basket Stabroek HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
39 | BBC Geel HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
40 | BBC Floorcouture Zoersel HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
41 | BC Guco Lier Vzw HSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
42 | Wuustwezel BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
43 | Titans Basketball Bonheiden HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
44 | Aartselaar BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
45 | Aartselaar BBC HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
46 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
47 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
48 | KBBC T&T Turnhout HSE F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
49 | BBC Coveco Niel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
50 | Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
51 | Nieuw Brabo Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
52 | KBBC Okido Arendonk HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
53 | Basket Stabroek HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
54 | Zuiderkempen Diamonds HSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
55 | Fellows Ekeren BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
56 | Vriendenhof Walem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
57 | Willibies Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
58 | Gembo Borgerhout HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
59 | Horticult Kontich Wolves HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
60 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
61 | Basket Malle HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
62 | Antwerp Giants HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
63 | BBC Schelle HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
64 | BBC Putte HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elite Academy Antwerp HSE A | 20 | 20 | 0 | 0 | 1889 | 1228 | 661 | 60 |
2 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE D | 20 | 15 | 5 | 0 | 1200 | 1018 | 182 | 50 |
3 | Phantoms Basket Boom HSE E | 20 | 13 | 7 | 0 | 1319 | 1211 | 108 | 46 |
4 | Insurea Kontich Wolves HSE E | 20 | 13 | 5 | 0 | 1109 | 1068 | 41 | 44 |
5 | Kangoeroes Basket Mechelen HSE C | 20 | 11 | 9 | 0 | 1306 | 1302 | 4 | 42 |
6 | Geranimo Bornem Basket HSE C | 20 | 9 | 11 | 0 | 1145 | 1266 | -121 | 38 |
7 | BBC Schelle HSE B | 20 | 8 | 11 | 0 | 1021 | 1031 | -10 | 35 |
8 | Jong Edegem BBC HSE A | 20 | 8 | 9 | 0 | 1053 | 1129 | -76 | 33 |
9 | BBC Putte HSE A | 21 | 7 | 12 | 0 | 1166 | 1296 | -130 | 33 |
10 | St.Amandse BBC HSE B | 20 | 4 | 16 | 0 | 1005 | 1373 | -368 | 28 |
11 | Olicsa Antwerpen HSE C | 20 | 2 | 17 | 0 | 1126 | 1437 | -311 | 23 |
12 | Willibies Antwerpen HSE Z | 1 | 1 | 0 | 0 | 20 | 0 | 20 | 3 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Stabroek HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Kangoeroes Basket Mechelen HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Wuustwezel BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Olicsa Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | KBBC Okido Arendonk HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Nieuw Brabo Antwerpen HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Fellows Ekeren BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Phantoms Basket Boom HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Wuustwezel BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Duffel K.B.B.C. HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Essense Esbac HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Insurea Kontich Wolves HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Elite Academy Antwerp HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Phantoms Basket Boom HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Mercurius BBC Berchem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Geranimo Bornem Basket HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Basket Malle HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Titans Basketball Bonheiden HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Basket Willebroek HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Oxaco BBC Boechout HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Basket Stabroek HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | KBBC T&T Turnhout HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | Basketbal Academie Herentals HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Insurea Kontich Wolves HSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | BBC Geel HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Gembo Borgerhout HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | BC Guco Lier Vzw HSE F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | Sobabee Zwijndrecht HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | K. Vabco Mol BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | Vriendenhof Walem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | KBBC T&T Turnhout HSE F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | Red Vic Wilrijk HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | BBC Lyra Nila Nijlen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
39 | BBC Coveco Niel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
40 | Koninklijke Herentalse BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
41 | BBC Putte HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
42 | KBBC Okido Arendonk HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
43 | Zuiderkempen Diamonds HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
44 | KBBC Okido Arendonk HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
45 | Essense Esbac HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
46 | Mercurius BBC Berchem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
47 | Insurea Kontich Wolves HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
48 | BBC Coveco Niel HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
49 | Basket Malle HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
50 | Fellows Ekeren BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
51 | Phantoms Basket Boom HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
52 | BBC Lyra Nila Nijlen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
53 | Oxaco BBC Boechout HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
54 | BC Guco Lier Vzw HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
55 | BC Guco Lier Vzw HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
56 | Basket Willebroek HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
57 | Nieuw Brabo Antwerpen HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
58 | KBBC T&T Turnhout HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
59 | Spartacus SCK Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
60 | Nieuw Brabo Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
61 | Antwerp Giants HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
62 | Oxaco BBC Boechout HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
63 | Zuiderkempen Diamonds HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
64 | Aartselaar BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stats: Insurea Kontich Wolves HSE E
13
Wins
Wins
1109
Goals
Goals