Wedstrijden
02/04
18:15
LDP Donza HSE B - Stevoort BBC HSE A
1e Landelijke Heren (Basketbal Vlaanderen)
59 - 78
01/05
17:30
Hubo Limburg United HSE C - LDP Donza HSE B
1e Landelijke Heren (Basketbal Vlaanderen)
64 - 72
08/05
17:15
Stevoort BBC HSE A - LDP Donza HSE B
1e Landelijke Heren (Basketbal Vlaanderen)
93 - 91
Rangschikking
- Beker van Vlaanderen Heren Poule K (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Heren 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- 1e Landelijke Heren (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Falco Gent OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Houtem OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen Heren Poule I (Basketbal Vlaanderen)
- Koninklijke Sint-Niklase Condors OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Heren 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen Heren Ronde 2 (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Heren 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen Heren Poule H (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE A | 4 | 3 | 1 | 0 | 266 | 249 | 17 | 10 |
2 | KBBC Wikings Kortrijk HSE A | 4 | 3 | 1 | 0 | 260 | 222 | 38 | 10 |
3 | LDP Donza HSE B | 4 | 2 | 2 | 0 | 239 | 217 | 22 | 8 |
4 | Nieuw Brabo Antwerpen HSE A | 4 | 2 | 2 | 0 | 242 | 239 | 3 | 8 |
5 | Panters Baasrode HSE A | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 80 | -80 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KBBC Eksaarde HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Houtem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Gent-Oost Eagles HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Amon Jeugd Gentson HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Sgolba Aalter HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | B.B.C. Zele HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | LDP Donza HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Feniks Futuria Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Falco Gent HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Basket Meetjesland HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | The Tower Aalst HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Sgolba Aalter HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Panters Baasrode HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | KBBC Sparta Laarne HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | BBC Olympia Denderleeuw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | BBC Scheldejeugd Temse HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Basket Meetjesland HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | BC Black Boys Erpe-Mere HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | LDP Donza HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Gent-Oost Eagles HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | BJM-Gembas Knesselare HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | Panters Baasrode HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | KBBC Bavi Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | BBC Zulte ID-recruitment HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | BBC Wuitens Hamme HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Asse-Ternat HSE A | 26 | 22 | 4 | 0 | 2168 | 1799 | 369 | 70 |
2 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke HSE A | 26 | 19 | 7 | 0 | 2138 | 1769 | 369 | 64 |
3 | Stevoort BBC HSE A | 26 | 18 | 8 | 0 | 2161 | 1957 | 204 | 62 |
4 | Racing Brugge HSE A | 25 | 18 | 7 | 0 | 1765 | 1538 | 227 | 61 |
5 | Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE A | 26 | 17 | 9 | 0 | 2038 | 1878 | 160 | 60 |
6 | KBBC T&T Turnhout HSE A | 26 | 14 | 11 | 0 | 1819 | 1965 | -146 | 53 |
7 | LDP Donza HSE B | 26 | 13 | 13 | 0 | 1753 | 1814 | -61 | 52 |
8 | House Of Talents Kortrijk Spurs HSE B | 26 | 12 | 14 | 0 | 1876 | 1883 | -7 | 50 |
9 | Geranimo Bornem Basket HSE A | 26 | 12 | 13 | 0 | 1721 | 1748 | -27 | 49 |
10 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE A | 26 | 9 | 17 | 0 | 1716 | 1927 | -211 | 44 |
11 | 2B|SAFE Tienen HSE A | 26 | 8 | 18 | 0 | 1827 | 1953 | -126 | 42 |
12 | KBBC Miners Beringen HSE A | 26 | 8 | 17 | 0 | 1724 | 1830 | -106 | 41 |
13 | Gent-Oost Eagles HSE A | 26 | 6 | 19 | 0 | 1702 | 1917 | -215 | 37 |
14 | Hubo Limburg United HSE C | 25 | 5 | 20 | 0 | 1653 | 2083 | -430 | 35 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Falco Gent J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Amon Jeugd Gentson J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Falco Gent G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Phantoms Basket Boom G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Okapi Aalst G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Falco Gent G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Okapi Aalst G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Falco Gent G12 D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Okapi Aalst G12 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Falco Gent HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BBC Falco Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Schelle HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | 2B|SAFE Tienen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BBC Falco Gent G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Gent-Oost Eagles G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | BBC Falco Gent HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Amon Jeugd Gentson HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | BBC Falco Gent G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Antwerp Giants G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | BBC Falco Gent J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Amstelveen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | BBC Falco Gent J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Amstelveen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | BBC Falco Gent J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Panters Baasrode J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | BBC Falco Gent HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Basketclub Red Sharks Koekelare HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Phantoms Basket Boom G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | Koninklijke Sint-Niklase Condors J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | Mibac Middelkerke HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | Sobabee Zwijndrecht G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | Silaba Zelzate HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | Koninklijke BBC Oostkamp G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | LDP Donza HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | Sobabee Zwijndrecht G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van BBC Houtem OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LDP Donza HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Hades Kiewit BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BC Machelen-Diegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | KBBC Okido Arendonk HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Basket Willebroek HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Koninklijke Sint-Niklase Condors J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Amon Jeugd Gentson J21 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Koninklijke Sint-Niklase Condors J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | KBBC Sparta Laarne J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Koninklijke Sint-Niklase Condors J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Gembo Borgerhout J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Falco Gent J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Sobabee Zwijndrecht J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | St.Amandse BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Koninklijke Sint-Niklase Condors G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Kortrijk Spurs G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Koninklijke Sint-Niklase Condors J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BC Asse-Ternat J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Koninklijke Sint-Niklase Condors DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Antwerp Giants DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | BC Asse-Ternat J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van Beker van Oost-Vlaanderen Heren 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hades Kiewit BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Houtem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Basket ZwevegemDeerlijk HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Basketclub Red Sharks Koekelare HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Red Vic Wilrijk HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Oxaco BBC Boechout HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | KBBC Miners Beringen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Amon Jeugd Gentson HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | LDP Donza HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BJM-Gembas Knesselare HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Insurea Kontich Wolves HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Basket Midwest Izegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | KBGO Finexa Basket@Sea HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Okapi Aalst HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Racing Brugge HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Avanti Brugge 2015 HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amon Jeugd Gentson HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Panters Baasrode HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC United Ninove HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BJM-Gembas Knesselare HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Panters Baasrode HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket Meetjesland HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Okapi Aalst HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | LDP Donza HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | LDP Donza HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Gent-Oost Eagles HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Insurea Kontich Wolves HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | KBBC Zolder vzw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | KBBC Miners Beringen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | LDP Donza HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Koninklijk Basket Team ION Waregem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stats: LDP Donza HSE B
13
Wins
Wins
1753
Goals
Goals