Rangschikking
- Beker van Vlaanderen Dames Poule B (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Dames 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- 2e Landelijke Dames A (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Dames 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Deinze-Nazareth OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen Dames Poule C (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Dames 1/4 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen Dames Poule G (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van België Dames - Voorronde 2 (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LDP Donza DSE A | 3 | 2 | 1 | 0 | 206 | 173 | 33 | 7 |
2 | Wytewa Roeselare DSE A | 3 | 2 | 1 | 0 | 165 | 161 | 4 | 7 |
3 | Titans Basketball Bonheiden DSE A | 2 | 1 | 1 | 0 | 113 | 120 | -7 | 4 |
4 | Basket Willebroek DSE B | 2 | 0 | 2 | 0 | 103 | 133 | -30 | 2 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Wildcats Gavere DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Houtem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Houtem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Olympia Denderleeuw DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Amon Jeugd Gentson DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Feniks Futuria Gent DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | KBBC Sparta Laarne DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | LDP Donza DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Amon Jeugd Gentson DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LDP Donza DSE A | 26 | 25 | 1 | 0 | 1909 | 1241 | 668 | 76 |
2 | Mibac Middelkerke DSE A | 26 | 22 | 4 | 0 | 1659 | 1263 | 396 | 70 |
3 | KBBC Sparta Laarne DSE B | 26 | 22 | 4 | 0 | 1578 | 1244 | 334 | 70 |
4 | BBC Houtem DSE A | 25 | 16 | 9 | 0 | 1475 | 1392 | 83 | 57 |
5 | BBC Wildcats Gavere DSE A | 26 | 15 | 11 | 0 | 1415 | 1391 | 24 | 56 |
6 | BJM-Gembas Knesselare DSE A | 26 | 15 | 11 | 0 | 1548 | 1458 | 90 | 56 |
7 | Amon Jeugd Gentson DSE B | 26 | 13 | 13 | 0 | 1433 | 1456 | -23 | 52 |
8 | House Of Talents Kortrijk Spurs DSE C | 25 | 13 | 11 | 0 | 1490 | 1461 | 29 | 50 |
9 | Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele DSE A | 26 | 9 | 17 | 0 | 1341 | 1515 | -174 | 44 |
10 | Wytewa Roeselare DSE A | 26 | 9 | 16 | 0 | 1293 | 1520 | -227 | 43 |
11 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE B | 26 | 8 | 18 | 0 | 1286 | 1467 | -181 | 42 |
12 | BBC Feniks Futuria Gent DSE A | 26 | 7 | 19 | 0 | 1364 | 1566 | -202 | 40 |
13 | Avanti Brugge Dames DSE B | 26 | 7 | 19 | 0 | 1300 | 1597 | -297 | 40 |
14 | B.C. Blue Stars Brugge DSE A | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 520 | -520 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BJM-Gembas Knesselare DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Wildcats Gavere DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Gent-Oost Eagles DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Amon Jeugd Gentson DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Sgolba Aalter DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Amon Jeugd Gentson DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Houtem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Houtem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | LDP Donza DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Amon Jeugd Gentson DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | KBBC Sparta Laarne DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | BBC Feniks Futuria Gent DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LDP Donza DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Kortrijk Spurs DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | LDP Donza J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Koninklijke Sint-Niklase Condors J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | LDP Donza J21 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Koninklijke Sint-Niklase Condors J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | LDP Donza M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Houtem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Insurea Kontich Wolves J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BC Asse-Ternat J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Olympos Marke J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | LDP Donza G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Falco Gent G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | LDP Donza J16 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BBC Falco Gent J16 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Koninklijk Basket Team ION Waregem G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | KBBC Bavi Gent J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Kortrijk Spurs J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | LDP Donza J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Kortrijk Spurs J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mibac Middelkerke DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket Willebroek DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Aartselaar BBC DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Basket Lummen DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | LDP Donza DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Feniks Futuria Gent DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | KBBC Sparta Laarne DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Amon Jeugd Gentson DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | LDP Donza DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BJM-Gembas Knesselare DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BBC Houtem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Amon Jeugd Gentson DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Grimbergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Titans Basketball Bonheiden DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | LDP Donza DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Basket Lummen DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Aartselaar BBC DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Belfius BCCA Neufchâteau DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | LDP Donza DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Amon Jeugd Gentson DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Royal IV Brussels DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Willebroek DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket Houthalen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | ABC P Péronnes DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stats: LDP Donza DSE A
25
Wins
Wins
1909
Goals
Goals