Rangschikking
- Beker van Oost-Vlaanderen Heren 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- 1e Prov. Heren Oost-Vlaanderen (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Heren 1/32 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Crelan Okapi Aalstar OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Racing Brugge OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Gent-Oost Eagles OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Hamme OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Deinze-Nazareth OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Heren 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Heren 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Heren 1/32 Finale (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KBBC Eksaarde HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Houtem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Gent-Oost Eagles HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Amon Jeugd Gentson HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Sgolba Aalter HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | B.B.C. Zele HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | LDP Donza HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Feniks Futuria Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Falco Gent HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Basket Meetjesland HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | The Tower Aalst HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Sgolba Aalter HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Panters Baasrode HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | KBBC Sparta Laarne HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | BBC Olympia Denderleeuw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | BBC Scheldejeugd Temse HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Basket Meetjesland HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | BC Black Boys Erpe-Mere HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | LDP Donza HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Gent-Oost Eagles HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | BJM-Gembas Knesselare HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | Panters Baasrode HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | KBBC Bavi Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | BBC Zulte ID-recruitment HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | BBC Wuitens Hamme HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sgolba Aalter HSE A | 26 | 22 | 4 | 0 | 2154 | 1626 | 528 | 70 |
2 | BJM-Gembas Knesselare HSE A | 26 | 21 | 5 | 0 | 1967 | 1654 | 313 | 68 |
3 | KBBC Bavi Gent HSE A | 26 | 18 | 8 | 0 | 1900 | 1689 | 211 | 62 |
4 | Basket Meetjesland HSE A | 26 | 16 | 10 | 0 | 1973 | 1733 | 240 | 58 |
5 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE A | 26 | 15 | 11 | 0 | 1869 | 1954 | -85 | 56 |
6 | KBBC Sparta Laarne HSE A | 26 | 15 | 11 | 0 | 1885 | 1764 | 121 | 56 |
7 | Blue Rocks Ronse-Kluisbergen HSE A | 26 | 14 | 12 | 0 | 1769 | 1874 | -105 | 54 |
8 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde HSE A | 26 | 11 | 15 | 0 | 1774 | 1899 | -125 | 48 |
9 | BBC Scheldejeugd Temse HSE A | 26 | 10 | 16 | 0 | 1776 | 1768 | 8 | 46 |
10 | Panters Baasrode HSE B | 26 | 10 | 15 | 0 | 1680 | 1816 | -136 | 45 |
11 | Gent-Oost Eagles HSE B | 26 | 9 | 17 | 0 | 1688 | 1893 | -205 | 44 |
12 | LDP Donza HSE C | 26 | 9 | 17 | 0 | 1693 | 1837 | -144 | 44 |
13 | BBC United Ninove HSE A | 26 | 6 | 20 | 0 | 1686 | 1962 | -276 | 38 |
14 | BBC Zulte ID-recruitment HSE A | 26 | 6 | 18 | 0 | 1396 | 1741 | -345 | 36 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van Beker van Oost-Vlaanderen Heren 1/32 Finale (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Okapi Aalst G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Amon Jeugd Gentson G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Houtem G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Okapi Aalst HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | LDP Donza HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Okapi Aalst J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Mons (Bergen) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Elite Academy Antwerp J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Koninklijk Basket Team ION Waregem J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Scheldejeugd Temse HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Red Vic Wilrijk J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | KBGO Finexa Basket@Sea HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | LDP Donza HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Gullegem J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Racing Brugge HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Koninklijke BBC Oostkamp HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Racing Brugge HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | LDP Donza HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Koninklijke BBC Oostkamp HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket Sijsele HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van Gent-Oost Eagles OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Wuitens Hamme HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Aartselaar BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Merchtem Eagles HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LDP Donza DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Kortrijk Spurs DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | LDP Donza J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Koninklijke Sint-Niklase Condors J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | LDP Donza J21 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Koninklijke Sint-Niklase Condors J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | LDP Donza M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Houtem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Insurea Kontich Wolves J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BC Asse-Ternat J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Olympos Marke J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | LDP Donza G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Falco Gent G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | LDP Donza J16 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BBC Falco Gent J16 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Koninklijk Basket Team ION Waregem G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | KBBC Bavi Gent J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Kortrijk Spurs J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | LDP Donza J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Kortrijk Spurs J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van Beker van Oost-Vlaanderen Heren 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amon Jeugd Gentson HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Panters Baasrode HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC United Ninove HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BJM-Gembas Knesselare HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Panters Baasrode HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket Meetjesland HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Okapi Aalst HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | LDP Donza HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | LDP Donza HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Gent-Oost Eagles HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Hotshots Destelbergen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | KBBC Sparta Laarne HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC United Ninove HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BBC Feniks Futuria Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BJM-Gembas Knesselare HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BBC United Ninove HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | KBBC Bavi Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Gent-Oost Eagles HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | LDP Donza HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BBC Scheldejeugd Temse HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stats: LDP Donza HSE C
9
Wins
Wins
1693
Goals
Goals