Wedstrijden
18/03
20:00
Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen DSE A - Amon Jeugd Gentson DSE D
2e Prov. Dames Oost-Vlaanderen R2 B (Basketbal Vlaanderen)
43 - 38
22/04
21:00
Amon Jeugd Gentson DSE D - Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen DSE A
2e Prov. Dames Oost-Vlaanderen R2 B (Basketbal Vlaanderen)
62 - 26
Rangschikking
- Beker van Oost-Vlaanderen Dames Poule E (Basketbal Vlaanderen)
- 2e Prov. Dames Oost-Vlaanderen R1 B (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Dames Voorronde (Basketbal Vlaanderen)
- 2e Prov. Dames Oost-Vlaanderen R2 B (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Oost-Vlaanderen Dames Voorronde (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LDP Donza DSE B | 3 | 3 | 0 | 0 | 205 | 151 | 54 | 9 |
2 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE D | 3 | 1 | 2 | 0 | 147 | 142 | 5 | 5 |
3 | Blue Rocks Ronse-Kluisbergen DSE A | 2 | 1 | 1 | 0 | 90 | 103 | -13 | 4 |
4 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen DSE A | 2 | 0 | 2 | 0 | 99 | 145 | -46 | 2 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke DSE A | 13 | 12 | 1 | 0 | 976 | 554 | 422 | 37 |
2 | Tigers Evergem DSE A | 14 | 10 | 4 | 0 | 664 | 628 | 36 | 34 |
3 | BBC Hotshots Destelbergen DSE A | 13 | 10 | 3 | 0 | 767 | 533 | 234 | 33 |
4 | BBC Houtem DSE C | 13 | 6 | 7 | 0 | 601 | 697 | -96 | 25 |
5 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen DSE A | 14 | 5 | 9 | 0 | 556 | 668 | -112 | 24 |
6 | BBC Wildcats Gavere DSE C | 13 | 5 | 8 | 0 | 620 | 747 | -127 | 23 |
7 | KBBC Bavi Gent DSE A | 13 | 4 | 8 | 0 | 549 | 634 | -85 | 20 |
8 | BBC White Star - Witte Sterren St. Amandsberg DSE A | 13 | 1 | 12 | 0 | 456 | 728 | -272 | 15 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amon Jeugd Gentson DSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Blue Rocks Ronse-Kluisbergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Sgolba Aalter DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Gent-Oost Eagles DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Lokeren DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BJM-Gembas Knesselare DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Hotshots Destelbergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Wildcats Gavere DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Tigers Evergem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Koninklijke Sint-Niklase Condors DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Houtem DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Onderons Grembergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BC Black Boys Erpe-Mere DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | BBC Wildcats Gavere DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | KBBC Sparta Laarne DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KBBC Bavi Gent DSE A | 12 | 7 | 4 | 0 | 588 | 544 | 44 | 25 |
2 | BBC Wildcats Gavere DSE C | 11 | 7 | 4 | 0 | 632 | 520 | 112 | 25 |
3 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren DSE B | 10 | 7 | 3 | 0 | 551 | 485 | 66 | 24 |
4 | Amon Jeugd Gentson DSE D | 12 | 5 | 7 | 0 | 551 | 568 | -17 | 22 |
5 | BBC White Star - Witte Sterren St. Amandsberg DSE A | 12 | 5 | 7 | 0 | 531 | 608 | -77 | 22 |
6 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen DSE A | 10 | 5 | 5 | 0 | 409 | 425 | -16 | 20 |
7 | Koninklijke Sint-Niklase Condors DSE B | 11 | 3 | 8 | 0 | 503 | 615 | -112 | 17 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KBBC Bavi Gent DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Feniks Futuria Gent DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Blue Rocks Ronse-Kluisbergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Gent-Oost Eagles DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Amon Jeugd Gentson DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BC Black Boys Erpe-Mere DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stats: Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen DSE A
10
Wins
Wins
965
Goals
Goals