Wedstrijden
Rangschikking
- Beker van Antwerpen Heren 1/32 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- 3e Provinciale Heren Antwerpen B (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Antwerpen Heren 1/32 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Antwerp Giants OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Basket Malle OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BBC T&T D'Vine Turnhout OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Wuustwezel BBC OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Antwerpen Heren 1/32 Finale (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Phantoms Basket Boom HSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket Malle HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Coveco Niel HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Fellows Ekeren BBC HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Aartselaar BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Red Vic Wilrijk HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Oxaco BBC Boechout HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BC Guco Lier Vzw HSE F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Zuiderkempen Diamonds HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Oxaco BBC Boechout HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Berlaar HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Elite Academy Antwerp HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Horticult Kontich Wolves HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC 708 Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Gembo Borgerhout HSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Sobabee Zwijndrecht HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Basket Malle HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Geranimo Bornem Basket HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Horticult Kontich Wolves HSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Olicsa Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | KBBC Okido Arendonk HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Essense Esbac HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | BC Guco Lier Vzw HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Essense Esbac HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Phantoms Basket Boom HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Phantoms Basket Boom HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | Oxaco BBC Boechout HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Fellows Ekeren BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | BBC Musketiers Vremde Vzw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Phantoms Basket Boom HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Sobabee Zwijndrecht HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | Mercurius BBC Berchem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | BC Guco Lier Vzw HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | Kangoeroes Basket Mechelen HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | Mercurius BBC Berchem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | Basket Stabroek HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
39 | BBC Geel HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
40 | BBC Floorcouture Zoersel HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
41 | BC Guco Lier Vzw HSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
42 | Wuustwezel BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
43 | Titans Basketball Bonheiden HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
44 | Aartselaar BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
45 | Aartselaar BBC HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
46 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
47 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
48 | KBBC T&T Turnhout HSE F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
49 | BBC Coveco Niel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
50 | Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
51 | Nieuw Brabo Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
52 | KBBC Okido Arendonk HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
53 | Basket Stabroek HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
54 | Zuiderkempen Diamonds HSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
55 | Fellows Ekeren BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
56 | Vriendenhof Walem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
57 | Willibies Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
58 | Gembo Borgerhout HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
59 | Horticult Kontich Wolves HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
60 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
61 | Basket Malle HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
62 | Antwerp Giants HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
63 | BBC Schelle HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
64 | BBC Putte HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Phantoms Basket Boom HSE D | 26 | 26 | 0 | 0 | 2125 | 1322 | 803 | 78 |
2 | Geranimo Bornem Basket HSE B | 26 | 22 | 4 | 0 | 2070 | 1546 | 524 | 70 |
3 | St.Amandse BBC HSE A | 26 | 20 | 5 | 0 | 1858 | 1502 | 356 | 65 |
4 | Basket Willebroek HSE D | 26 | 19 | 7 | 0 | 1771 | 1464 | 307 | 64 |
5 | Basket Malle HSE C | 26 | 14 | 10 | 0 | 1488 | 1576 | -88 | 52 |
6 | BBC Schelle HSE A | 25 | 12 | 13 | 0 | 1574 | 1539 | 35 | 49 |
7 | Nieuw Brabo Antwerpen HSE B | 25 | 12 | 13 | 0 | 1600 | 1640 | -40 | 49 |
8 | Aartselaar BBC HSE B | 26 | 12 | 13 | 0 | 1521 | 1708 | -187 | 49 |
9 | BBC Musketiers Vremde Vzw HSE A | 25 | 11 | 14 | 0 | 1590 | 1870 | -280 | 47 |
10 | Olicsa Antwerpen HSE B | 25 | 9 | 16 | 0 | 1427 | 1553 | -126 | 43 |
11 | Klein-Brabant Basket HSE A | 26 | 9 | 15 | 0 | 1480 | 1642 | -162 | 42 |
12 | Red Vic Wilrijk HSE B | 26 | 7 | 19 | 0 | 1680 | 2027 | -347 | 40 |
13 | Titans Basketball Bonheiden HSE B | 26 | 7 | 19 | 0 | 1514 | 1789 | -275 | 40 |
14 | Gembo Borgerhout HSE D | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 520 | -520 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Stabroek HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Kangoeroes Basket Mechelen HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Wuustwezel BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Olicsa Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | KBBC Okido Arendonk HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Nieuw Brabo Antwerpen HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Fellows Ekeren BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Phantoms Basket Boom HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Wuustwezel BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Duffel K.B.B.C. HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Essense Esbac HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Insurea Kontich Wolves HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Elite Academy Antwerp HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Phantoms Basket Boom HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Mercurius BBC Berchem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Geranimo Bornem Basket HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Basket Malle HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Titans Basketball Bonheiden HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Basket Willebroek HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Oxaco BBC Boechout HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Basket Stabroek HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | KBBC T&T Turnhout HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | Basketbal Academie Herentals HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Insurea Kontich Wolves HSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | BBC Geel HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Gembo Borgerhout HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | BC Guco Lier Vzw HSE F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | Sobabee Zwijndrecht HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | K. Vabco Mol BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | Vriendenhof Walem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | KBBC T&T Turnhout HSE F | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | Red Vic Wilrijk HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | BBC Lyra Nila Nijlen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
39 | BBC Coveco Niel HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
40 | Koninklijke Herentalse BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
41 | BBC Putte HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
42 | KBBC Okido Arendonk HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
43 | Zuiderkempen Diamonds HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
44 | KBBC Okido Arendonk HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
45 | Essense Esbac HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
46 | Mercurius BBC Berchem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
47 | Insurea Kontich Wolves HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
48 | BBC Coveco Niel HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
49 | Basket Malle HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
50 | Fellows Ekeren BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
51 | Phantoms Basket Boom HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
52 | BBC Lyra Nila Nijlen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
53 | Oxaco BBC Boechout HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
54 | BC Guco Lier Vzw HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
55 | BC Guco Lier Vzw HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
56 | Basket Willebroek HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
57 | Nieuw Brabo Antwerpen HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
58 | KBBC T&T Turnhout HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
59 | Spartacus SCK Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
60 | Nieuw Brabo Antwerpen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
61 | Antwerp Giants HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
62 | Oxaco BBC Boechout HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
63 | Zuiderkempen Diamonds HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
64 | Aartselaar BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van Antwerp Giants OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Malle HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Fellows Ekeren BBC HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Basket Malle HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Phantoms Basket Boom HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Mercurius BBC Berchem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket Malle G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BBC Berlaar G12 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van BBC T&T D'Vine Turnhout OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wuustwezel BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Basket Malle HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Insurea Kontich Wolves HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Aartselaar BBC HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Malle HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Insurea Kontich Wolves HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Wuustwezel BBC G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Antwerp Giants G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Wuustwezel BBC G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Lyra Nila Nijlen M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | GB Stars | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Wuustwezel BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van Beker van Antwerpen Heren 1/32 Finale (Basketbal Vlaanderen)
Stats: Basket Malle HSE C
14
Wins
Wins
1488
Goals
Goals