Rangschikking
- Beker van Limburg Heren Prov 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Limburg Heren Prov 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- 1e Provinciale Heren Limburg (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Limburg Heren Prov 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Limburg Heren Prov 1/32 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Mercurius BBC Berchem OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Optima Tessenderlo OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Jets Basket Zaventem OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BC Cobras Schoten-Brasschaat OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Limburg Heren Prov 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Limburg Heren Prov 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stevoort BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Cosmo Genk BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Bree Basket HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Stevoort BBC HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Hades Kiewit BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BasKet Tongeren HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | APK - Alken BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Bilzerse BC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | KBBC Miners Beringen HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Basket Zonhoven HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Basket Lummen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BC Maasmechelen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | KBBC Zolder vzw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BBC Optima Tessenderlo HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Black Sheep Diepenbeek HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Cosmo Genk BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Bree Basket HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Stevoort BBC HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | B.C. Gems Diepenbeek HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Bree Basket HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BasKet Tongeren HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | APK - Alken BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Bilzerse BC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | KBBC Miners Beringen HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Basket Zonhoven HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC ING Heusden HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Hasselt BT HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Stevoort BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | BasKet Tongeren HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | Basket Lummen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Stevoort BBC HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | BBC Optima Tessenderlo HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Hades Kiewit BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | Orly Hasselt HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Basket Lummen HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | KBBC Zolder vzw HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | BBC Pelt HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | BBC As HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Basket Lummen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | BC Maasmechelen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | KBBC Zolder vzw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Nieuwerkerken HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | BBC Optima Tessenderlo HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bree Basket HSE A | 18 | 17 | 1 | 0 | 1337 | 1158 | 179 | 52 |
2 | Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A | 19 | 15 | 4 | 0 | 1413 | 1217 | 196 | 49 |
3 | Stevoort BBC HSE B | 20 | 14 | 6 | 0 | 1686 | 1251 | 435 | 48 |
4 | KBBC Zolder vzw HSE A | 18 | 12 | 6 | 0 | 1371 | 1197 | 174 | 42 |
5 | Nieuwerkerken HSE A | 20 | 8 | 12 | 0 | 1480 | 1493 | -13 | 36 |
6 | BBC Optima Tessenderlo HSE A | 19 | 8 | 11 | 0 | 1362 | 1512 | -150 | 35 |
7 | Basket Lummen HSE A | 20 | 7 | 13 | 0 | 1350 | 1504 | -154 | 34 |
8 | BBC Croonen Lommel HSE C | 19 | 7 | 12 | 0 | 1272 | 1380 | -108 | 33 |
9 | Bilzerse BC HSE A | 20 | 6 | 14 | 0 | 1413 | 1537 | -124 | 32 |
10 | Hades Kiewit BBC HSE B | 20 | 6 | 14 | 0 | 1403 | 1645 | -242 | 32 |
11 | Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B | 19 | 6 | 13 | 0 | 1339 | 1532 | -193 | 31 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van Beker van Limburg Heren Prov 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van Beker van Limburg Heren Prov 1/32 Finale (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mercurius BBC Berchem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | B.C. Gems Diepenbeek DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Mercurius BBC Berchem M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Titans Basketball Bonheiden M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Mercurius BBC Berchem M12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Femina Habac Sint-Truiden M12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Mercurius BBC Berchem M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Femina Habac Sint-Truiden M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Mercurius BBC Berchem M19 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Femina Habac Sint-Truiden M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Mercurius BBC Berchem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Femina Habac Sint-Truiden DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Femina Habac Sint-Truiden DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Mercurius BBC Berchem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BBC Optima Tessenderlo HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Mercurius BBC Berchem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BBC Optima Tessenderlo HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Optima Tessenderlo HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Orp-Jauche HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jets Basket Zaventem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Aartselaar BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Jets Basket Zaventem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Optima Tessenderlo HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Londerzeelse Dunkers HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Londerzeelse Dunkers HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BBC Optima Tessenderlo HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Basket Groot Zemst HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Jets Basket Zaventem DSE R | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC White Star - Witte Sterren St. Amandsberg DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Royal Basket Club Auderghem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Jets Basket Zaventem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Basket Willebroek DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Basket Groot Zemst HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Antwerp Giants DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Jets Basket Zaventem G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Basket Groot Zemst G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Sobabee Zwijndrecht HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Zuiderkempen Diamonds DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | DBC Osiris Okapi Aalst DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Essense Esbac HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | KBBC Bavi Gent HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Utrecht | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | KBBC Okido Arendonk DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BC Cobras Schoten-Brasschaat J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Phantoms Basket Boom J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Antwerp Giants DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Oxaco BBC Boechout HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hasselt BT HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | KBBC Zolder vzw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Basket Zonhoven HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Optima Tessenderlo HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BasKet Tongeren HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Basket Lummen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Stevoort BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BC Maasmechelen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | B.C. Gems Diepenbeek HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | BBC Optima Tessenderlo HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Bree Basket HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Peer BBC vzw HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Croonen Lommel HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van Beker van Limburg Heren Prov 1/16 Finale (Basketbal Vlaanderen)
Stats: BBC Optima Tessenderlo HSE A
8
Wins
Wins
1362
Goals
Goals