Rangschikking
- Beker van Limburg Dames Prov 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- 1e Provinciale Dames Limburg (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Limburg Dames Prov 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
- Mercurius BBC Berchem OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- B.C. Gems Diepenbeek OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Zuiderkempen Diamonds OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Haacht OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Limburg Dames Prov 1/8 Finale (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bree Basket DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Croonen Lommel DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | B.C. Gems Diepenbeek DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Basket Lummen DSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BC Maasmechelen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Hasselt BT DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | KBBC Miners Beringen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BasKet Tongeren DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | DBC Houthalen DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Femina Habac Sint-Truiden DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Hades Kiewit BBC DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Stevoort BBC DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Basket Zonhoven DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Stevoort BBC DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Basket Lummen DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Peer BBC vzw DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Basket Zonhoven DSE A | 24 | 22 | 2 | 0 | 1787 | 1219 | 568 | 68 |
2 | Femina Habac Sint-Truiden DSE A | 24 | 21 | 3 | 0 | 1681 | 1085 | 596 | 66 |
3 | Hasselt BT DSE B | 24 | 19 | 5 | 0 | 1474 | 1017 | 457 | 62 |
4 | B.C. Gems Diepenbeek DSE A | 24 | 18 | 6 | 0 | 1346 | 1204 | 142 | 60 |
5 | Basket Houthalen DSE B | 24 | 13 | 11 | 0 | 1345 | 1259 | 86 | 50 |
6 | Basket Lummen DSE C | 24 | 13 | 11 | 0 | 1250 | 1227 | 23 | 50 |
7 | Stevoort BBC DSE A | 24 | 11 | 13 | 0 | 1268 | 1279 | -11 | 46 |
8 | BasKet Tongeren DSE A | 24 | 8 | 16 | 0 | 1220 | 1420 | -200 | 40 |
9 | Hades Kiewit BBC DSE A | 24 | 8 | 16 | 0 | 1327 | 1395 | -68 | 40 |
10 | KBBC Miners Beringen DSE A | 24 | 7 | 17 | 0 | 1207 | 1440 | -233 | 38 |
11 | Koninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE A | 24 | 6 | 18 | 0 | 989 | 1471 | -482 | 36 |
12 | BC Maasmechelen DSE A | 24 | 6 | 15 | 0 | 1104 | 1365 | -261 | 33 |
13 | BBC Croonen Lommel DSE B | 24 | 4 | 20 | 0 | 1065 | 1682 | -617 | 32 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koninklijke BBC Union Leopoldsburg DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Stevoort BBC DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Basket Zonhoven DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Hasselt BT DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Lummen DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Basket Zonhoven DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Stevoort BBC DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Femina Habac Sint-Truiden DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BC Maasmechelen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Hades Kiewit BBC DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | B.C. Gems Diepenbeek DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BasKet Tongeren DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Croonen Lommel DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Peer BBC vzw DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Femina Habac Sint-Truiden DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | KBBC Miners Beringen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mercurius BBC Berchem DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | B.C. Gems Diepenbeek DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Mercurius BBC Berchem M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Titans Basketball Bonheiden M16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Mercurius BBC Berchem M12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Femina Habac Sint-Truiden M12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Mercurius BBC Berchem M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Femina Habac Sint-Truiden M14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Mercurius BBC Berchem M19 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Femina Habac Sint-Truiden M19 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Mercurius BBC Berchem DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Femina Habac Sint-Truiden DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Femina Habac Sint-Truiden DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Mercurius BBC Berchem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BBC Optima Tessenderlo HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Mercurius BBC Berchem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BBC Optima Tessenderlo HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B.C. Gems Diepenbeek DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | GSG Aarschot DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | B.C. Gems Diepenbeek HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Dynamo Bertem HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Orly Hasselt HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuiderkempen Diamonds HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Jette Fresh Air | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | GSG Aarschot HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Zuiderkempen Diamonds HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | GSG Aarschot HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Zuiderkempen Diamonds DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | B.C. Gems Diepenbeek DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Zuiderkempen Diamonds HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | GSG Aarschot HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Aartselaar BBC HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Aartselaar BBC HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Zuiderkempen Diamonds HSE E | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Basketbal Academie Herentals HSE Z | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Zuiderkempen Diamonds J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | KBBC Sparta Laarne J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Zuiderkempen Diamonds J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | KBBC Sparta Laarne J21 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | KBBC Sparta Laarne HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | KBBC Sparta Laarne HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Haacht HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Scheppers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Haacht DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BBC Houtem DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Zonhoven DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | B.C. Gems Diepenbeek DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BBC Haacht HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Telstar B.B.C. Mechelen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Telstar B.B.C. Mechelen HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Haacht M12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Notre Dame Blue Tigers Leuven M12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BC Asse-Ternat M12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Haacht G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | GSG Aarschot G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | GSG Aarschot G12 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Amon Jeugd Gentson DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BBC ING Heusden HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stevoort BBC DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Femina Habac Sint-Truiden DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Stevoort BBC DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | KBBC Miners Beringen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Zonhoven DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Hasselt BT DSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BC Maasmechelen DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Peer BBC vzw DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Basket Houthalen DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Basket Lummen DSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Basket Zonhoven DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | B.C. Gems Diepenbeek DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Croonen Lommel DSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | B.C. Gems Diepenbeek DSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stats: B.C. Gems Diepenbeek DSE A
18
Wins
Wins
1346
Goals
Goals