Wedstrijden
Rangschikking
- Beker van Vlaanderen Heren Poule L (Basketbal Vlaanderen)
- 2e Landelijke Heren A (Basketbal Vlaanderen)
- BBC Falco Gent OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- BJM-Gembas Knesselare OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Gent-Oost Eagles OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen Heren Poule O (Basketbal Vlaanderen)
- Beker van Vlaanderen Heren Poule F (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuiderkempen Diamonds HSE A | 4 | 3 | 1 | 0 | 236 | 234 | 2 | 10 |
2 | BBC Falco Gent HSE B | 4 | 3 | 1 | 0 | 243 | 199 | 44 | 10 |
3 | KBBC Miners Beringen HSE B | 4 | 2 | 2 | 0 | 208 | 209 | -1 | 8 |
4 | K. Vabco Mol BBC HSE A | 4 | 2 | 2 | 0 | 233 | 198 | 35 | 8 |
5 | BC Vagant Kortrijk HSE A | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 80 | -80 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Avanti Brugge 2015 HSE A | 26 | 26 | 0 | 0 | 2432 | 1599 | 833 | 78 |
2 | Basket SKT Ieper HSE B | 26 | 22 | 3 | 0 | 1959 | 1484 | 475 | 69 |
3 | BBC Falco Gent HSE B | 26 | 16 | 10 | 0 | 1728 | 1651 | 77 | 58 |
4 | Panters Baasrode HSE A | 26 | 16 | 10 | 0 | 1889 | 1748 | 141 | 58 |
5 | Amon Jeugd Gentson HSE A | 26 | 15 | 11 | 0 | 1701 | 1675 | 26 | 56 |
6 | BC Black Boys Erpe-Mere HSE A | 26 | 14 | 12 | 0 | 1722 | 1691 | 31 | 54 |
7 | Carrefour Market Basket Blankenberge HSE A | 26 | 13 | 13 | 0 | 1723 | 1774 | -51 | 52 |
8 | Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE A | 26 | 13 | 13 | 0 | 1797 | 1745 | 52 | 52 |
9 | Koninklijk Basket Team ION Waregem HSE B | 26 | 13 | 13 | 0 | 1714 | 1701 | 13 | 52 |
10 | BBC Houtem HSE A | 26 | 13 | 13 | 0 | 1620 | 1588 | 32 | 52 |
11 | Okapi Aalst HSE B | 26 | 13 | 13 | 0 | 1905 | 1845 | 60 | 52 |
12 | BBC Koksijde HSE A | 26 | 4 | 22 | 0 | 1453 | 2172 | -719 | 34 |
13 | BBC Olympia Denderleeuw HSE A | 26 | 3 | 23 | 0 | 1548 | 2018 | -470 | 32 |
14 | BBC De West-Hoek Zwevezele HSE A | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | -500 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BBC Falco Gent J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Amon Jeugd Gentson J16 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Falco Gent G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Phantoms Basket Boom G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Okapi Aalst G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | BBC Falco Gent G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Okapi Aalst G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | BBC Falco Gent G12 D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Okapi Aalst G12 C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | BBC Falco Gent HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | BBC Falco Gent HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | BBC Schelle HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BBC Helios SanoRice Zottegem HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | 2B|SAFE Tienen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | BBC Falco Gent G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Gent-Oost Eagles G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | BBC Falco Gent HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | Amon Jeugd Gentson HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | BBC Falco Gent G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | Antwerp Giants G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | BBC Falco Gent J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Amstelveen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | BBC Falco Gent J16 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Amstelveen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | BBC Falco Gent J18 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Panters Baasrode J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | BBC Falco Gent HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | Basketclub Red Sharks Koekelare HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | Phantoms Basket Boom G12 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | Koninklijke Sint-Niklase Condors J18 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | Mibac Middelkerke HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | Sobabee Zwijndrecht G14 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | Silaba Zelzate HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | Koninklijke BBC Oostkamp G12 B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | LDP Donza HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | Sobabee Zwijndrecht G14 A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van BJM-Gembas Knesselare OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
Bekijk alle wedstrijden en resultaten van Gent-Oost Eagles OEFEN (Basketbal Vlaanderen)
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Guco Lier Vzw HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | GSG Aarschot HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BBC Falco Gent HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Sgolba Aalter HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Racing Brugge HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Team | GW | W | V | G | DV | DT | DS | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Red Vic Wilrijk HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BBC Falco Gent HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Gembo Borgerhout HSE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | KBGO Finexa Basket@Sea HSE C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Basket Lummen HSE A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stats: BBC Falco Gent HSE B
16
Wins
Wins
1728
Goals
Goals